Szablon podobny do protostar
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 50

Temat: Szablon podobny do protostar

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-12-2018
    Wpisy
    21
    Punkty
    2

    Domyślny Szablon podobny do protostar

    Witam serdecznie wszystkich użytkowników. Czy zna ktoś podobny do protostar darmowy szablon pod joomle 3.9? Zależy mi na takim szablonie , ponieważ jest łatwy w edycji. Dziękuje z góry za pomoc

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 238
    Punkty
    302

    Domyślny

    A po co szukasz:

    Cytat Wysłane przez avabuy Zobacz wiadomość
    podobny do protostar darmowy szablon
    Skoro możesz użyć właśnie tego szablonu?

    Czy problem polega na tym, że przy każdej aktualizacji nadpisuje zmiany w kodzie szablonu?
    Można zawsze skopiować ten szablon (cały system plików), zmienić jego nazwę i zainstalować przez wykrywanie. Wtedy można w nim działać do woli.

    Czy o to chodzi?
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-12-2018
    Wpisy
    21
    Punkty
    2

    Domyślny

    Chodzi mi o to czy zna ktoś darmowy styl do pobrania podobny do protostar bądź inny jednak łatwy w konfiguracji modułów itd. jak właśnie protostar

  5. #4
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 238
    Punkty
    302

    Domyślny

    Eh, a ja wyjaśniam, że możesz:

    - użyć właśnie Protostar
    - wykonać kopie Protostar i sobie ją zmodyfikować
    - wyszukać darmowy szablon (bo chyba o szablon a nie "styl" chodzi ) tutaj: http://www.joomla24.com/index.php?se...view_album.php
    (wszystkie szablony w linku są raczej proste w obsłudze... a jak natrafisz na trudność - od czego jest forum? )
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-12-2018
    Wpisy
    21
    Punkty
    2

    Domyślny

    To znaczy miałem za zadanie wgrać jakiś szablon i używać innego niż właśnie domyślny - więc wgrałem jakiś z internetu i niestety wydawał się on dużo bardziej trudniejszy w konfiguracji - nie było na stronie żadnych modułów itd. Jestem mega początkujący w temacie joomli więc nie mogę się porywać na głęboką wodę ;) dlatego pytam czy od siebie możesz polecić jakiś prosty szablon dla początkującego? ;) a taki problem , że zapewne na każdym kroku natrafiałbym na trudność - wkońcu mieliby mnie tu dosyć

  7. #6
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 238
    Punkty
    302

    Domyślny

    Ajaj, trudno mi coś polecić szczególnego bo do każdego projektu robię szablon sam/własnoręcznie.
    Ale kiedy zaczynałem to brałem szablon który mi się podobał ze strony którą Ci podałem.
    Tam są z reguły proste szablony.
    Najbardziej złożone szablony to jakieś klubowe zbudowane na Gantry czy T3.

    Wybierz kilka i spróbuj - skoro jesteś początkujący to właśnie powinieneś się uczyć, próbować.

    Nie obawiaj się, po to to forum tutaj jest - by pomagać. Jak jednej osobie zbraknie cierpliwości to są inne. Nazywamy się Legion

    Zatem - ŚMIAŁO!
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  8. #7
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez avabuy Zobacz wiadomość
    wydawał się on dużo bardziej trudniejszy w konfiguracji
    Powiedz co masz dokładnie na myśli mówiąc o konfiguracji szablonu?


    Cytat Wysłane przez avabuy Zobacz wiadomość
    nie było na stronie żadnych modułów
    Nie każdy szablon posiada dodatkowe moduły, najczęściej jest tak że w ogóle nie posiadają.


    Cytat Wysłane przez avabuy Zobacz wiadomość
    Jestem mega początkujący w temacie joomli więc nie mogę się porywać na głęboką wodę ;) dlatego pytam czy od siebie możesz polecić jakiś prosty szablon dla początkującego? ;) a taki problem , że zapewne na każdym kroku natrafiałbym na trudność - wkońcu mieliby mnie tu dosyć
    Ciężko się pomaga komuś kto nie określa precyzyjniej na jaki problem natrafił. Dla jednych prosty szablon będzie oparty o Gantry dla innych protostar będzie bardzo trudnym szablonem. Dlatego określ z czym masz tak naprawdę problem a nie piszesz ogólnikami, łatwiejszy trudniejszy, prostszy.

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-12-2018
    Wpisy
    21
    Punkty
    2

    Domyślny

    Tak w skrócie - chodzi mi o prosty w konfiguracji szablon do joomli 3.9 (nie taki "trudny" jak na przykład ten: https://www.joomdev.com/products/tem...attle-template). Nie wiem jak to jasno określić, ponieważ jak napisałem jestem mega początkujący. Chodzi mi o to aby , tak jak w protostar, menu było jasno po prawej/lewej stronie (wtedy mogę łatwo dodawać kolejne) oraz tak samo jako w protostar , menu logowania od razu na "wejściu" widoczne.

  10. #9
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    Proponuję najpierw zgłębić wiedzę na temat Komponentu, szablonu, modułu i pluginu. Zgłęb wiedzę co to jest jak działa i kiedy w Joomli jest wykorzystywane. Dowiedz się również jak np moduł umieścić w szablonie, jaki wpływ może mieć plugin na szablon od frontu itd. Odnoszę wrażenie że tej wiedzy nie posiadasz dlatego piszesz:

    Cytat Wysłane przez avabuy Zobacz wiadomość
    prosty w konfiguracji szablon do joomli 3.9
    Nie wiem czy znajdzie się osoba na tym forum która pomoże Ci w tak ogólnikowym sformułowaniu.
    Dlatego określ konkretnie z czym sobie ie radzisz a myślę że znajdziesz sporo osób na forum które Ci pomogą.

  11. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-12-2018
    Wpisy
    21
    Punkty
    2

    Domyślny

    Mam wykonać projekt strony internetowej który w zasadzie będzie ukazywał panel operatorski jakiegoś urządzenia - np. maszyny do wytłaczania blachodachówki. Obecnie poszukuje szablonu - tabele,widoki oraz formularze mam już gotowe (ma to być oparte na bazie sql) - w momencie gdy znajdę odpowiedni szablon zabieram się do tworzenia strony - dodawanie menu,artykułów itd. Prowadzący informował nas o wielu problemach z szablonami joomli - dlatego szukam jakiegoś sprawdzonego, bez błędów szablonu

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. szablon protostar i problem z menu wyświetlającym się podczas przeglądania galerii
    przez robcio59 na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 24-11-2015, 14:53
  2. Szablon Protostar - treść strony wyświetla sie poniżej menu bocznego w IE
    przez adam72 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 01-05-2014, 23:41
  3. Szablon Protostar - Tło przycisków na TOPie
    przez Erwiniasty na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 01-12-2013, 19:32
  4. szablon Protostar i tłumaczenie na polski
    przez rez na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 15-04-2013, 21:29
  5. szablon protostar joomla 3.01 wyświetlanie artykułów
    przez harley6 na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 09-11-2012, 14:46

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •