Dziwny problem z automatyczną pauzą
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Dziwny problem z automatyczną pauzą

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    15-02-2019
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Joomla! 3.6 Dziwny problem z automatyczną pauzą

    Witam, klient zlecił mi optymalizację, niestety kompletnie się nie zna na tych sprawach, a firma która mu stworzyła stronę także ją hostuje u siebie na serwerze i ma nad nią kontrolę. Nie dostałem także ftpa ponieważ klient nawet nie wie za bardzo co to jest.

    No okej, także dodaje sobie meta itd. i dodaje do pliku index.php znaczniki og proporties, zapisuje, patrze, strona się wysypała.
    Czemu?

    Każdy znacznik z tych wymienionych: <style> <link> <script> <meta> w pliku index.php automatycznie zmienił się na: <s-tyle> <l-ink> <s-cript> <m-eta> przez co nie odczytuje stylów itd. Próbowałem dosłownie wszystkiego, oczywiście przy usunięciu pauzy "-" ze znacznika i po zapisaniu, automatycznie powraca. Wgranie nowego pliku index.php nie pomaga bo wyskakuje błąd że taki plik nie istnieje. Próbowałem także wgrywać index w innych rozszerzeniach i to samo. Natomiast obrazek bez problemu mogę przesłać. Ale gdy w pliki txt umieszczę index, zapiszę w formacie jpg to już nie mogę przesłać na stronę.

    Czy ktoś się z takim czymś spotkał?
    Co robić?

    Z firmą nie mam za bardzo kontaktu, bez ftpa, dostępu do serwera itd. nic nie zrobię, a klient już się denerwuje że mu stronę wysypałem.

    Z poziomu Joomli za bardzo nie mam ruchu. Nawet nie mogę nic instalować bo wyskakuje że dostęp zabroniony.

    Próbowałem z filtrami, wyłączaniem codemirrora itd. nic to nie dało.

    Ps. Wszędzie (w innych plikach php oraz css) gdzie umieszczę te znaczniki, to automatycznie dodaje "-" do znacznika. I jak coś to mam nadane wszystkie uprawnienia - przynajmniej z poziomu panelu joomli.

    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Cześć,

    chcesz optymalizować stronę bez dostępu do ftp?
    Masz tam pewnie firewalla i on właśnie chroni stronę :-)

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    15-02-2019
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Domyślny

    Robiłem to do 3 w nocy i jak widać o tym nie pomyślałem że firewall może być przyczyną. Wyłączałem edytory itd. a o firewallu nie pomyślałem. Faktycznie, wyłączyłem "RSFirewall! Active Scanner" i działa.

    Dzięki za szybką i sprawną pomoc, a ja się z tym męczyłem od 00 do 3 w nocy... mogłem od razu tutaj pisać.

    Co do optymalizacji bez ftp, umówiłem się z klientem na same podstawy typu meta, alt, nagłówki, og, analitycs i tego typu pierdołki, także ftp nie był mi konieczny do tych czynności
    Jeszcze raz dzięki za szybką pomoc.

Podobne tematy

  1. problem z instalacja automatyczna sobi2
    przez soldier71 na forum Instalacja rozszerzeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 13-03-2011, 14:44
  2. SOBI2 - problem z automatyczną instalacją
    przez Pita na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post/autor: 19-10-2010, 10:48
  3. Problem z automatyczna wielkoscia tabel
    przez swichu17 na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 26-02-2010, 15:28
  4. [PROBLEM] Automatyczna paginacja nie działa.
    przez egregor na forum Artykuły: aktualności, komentarze
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 30-06-2009, 13:50
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 16-10-2007, 18:48

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •