Witam. Po kursie AngularJS zakupionym nie dawno na znanej stronie z kursami chciałbym zwrócić się bardziej do osób, które podadzą to dalej. Chodzi o to aby wprowadzać pomału AngularJS do Joomla. Według definicji AngularJS to "otwarty framework oparty na języku JavaScript, wspierany i firmowany przez Google, wspomagający tworzenie i rozwój aplikacji internetowych na pojedynczej stronie". Mówiąc jeszcze inaczej to framework, który umożliwia wykonanie jakiejś akcji np. zapisu do bazy bez odświeżenia strony. AngularJS umożliwia także jak JavaScript zmianę widoku bez odświeżenia. Oglądając kurs byłem bardzo zaciekawiony jak to wszystko będzie działać i nie zawiodłem się. Co myślicie o tym aby wprowadzać to do Joomla? Joomla aby zapisać coś do bazy odświeża stronę i czeka się czasem kilka sekund aby ujrzeć komunikat. Po wprowadzeniu AngularJS skróciło by się to do natychmiastowego zapisu. Prosiłbym osoby, które bardziej ode mnie wiedzą gdzie zgłosić to o przekazanie to co napisałem i opinie tu na forum.