Cześć Wszystkim,
Piszę z kolejnym pytaniem, wiem przepraszam ale tu na tym forum jedynie mogę znaleźć pomoc. Zwłaszcza że strony Admina który jest mega pomocnym człowiekiem za co pięknie dziękuję. Postaram się wytłumaczyć w miarę zrozumiale mój problem. Stworzyłem sobie moduł Bootstrap tabs. Moduł ma różne kategorie, jak pierwsza, domyślna wyświetla się kategoria All. I teraz chodzi o to że chcę mieć w tej kategorii jakiś tekst, po kliknięciu na który, zostanę przeniesiony do odpowiedniego tabsa. Coś takiego jak na poniższym screenie:
Zrzut ekranu 2019-06-1 o 20.48.34.jpg

I teraz w poszczególnych artykułach odpowiadające za dane kategorie, chcę sobie ustawić ten tekst + link który przekieruje mnie do odpowiedniego tabsa. Link podaję jako identyfikator danego kontenera:
Zrzut ekranu 2019-06-1 o 21.07.42.jpg

No i jest problem ponieważ po kliknięciu w na odnośnik, przekierowanie nie następuje. Oczywiście ja wiem czemu nie następuje. Ponieważ klikając na daną kartę, prócz przeniesienia do odpowiedniego kontenera, ustawiany jest parametr aria-expanded na true. I teraz nie mam bladego pojęcia, jak przekazać ten parametr w linku i czy w ogóle jest to możliwe w taki sposób w jaki ja chcę to zrobić.