Hej,

Na mojej stronie główne działania sprowadzają się do pisania artykułów i akurat w tej materii mam problem.

strona: www.miedzyzdrojanin.pl

Z jakiś powodów przy kopiowaniu treści z WORDa nie uznaje w większości formatowania z tego programu. Nie wiem gdzie jest problem. Na dzień dzisiejszy zmuszony jestem dwa razy przerabiać artykuł. Raz w WORDzie i później w edytorze na stronie. W sumie nie byłbym zdziwiony gdybym od początku stworzenia strony przez informatyków taka sytuacja by istniała.

Ale okazuje się, że jeden artykuł przeszedł z poprawnym formatowaniem:
http://www.miedzyzdrojanin.pl/aktual...-specjalizacja

- Tekst zaznaczony na zielono z WORDa przeszedł. teraz już to nie działa
- "enter" w WORDzie jest przejściem tylko do nowego wersu ale po skopiowaniu do edytora istnieje extra przestrzeń między wierszami. jakaś interlinia czy coś
- podtytuły są wielkości ustawionej w WORDzie. Po skopiowaniu dzisiaj już nie uznaje wielkości tekstu

Informatyk mi poradził żebym kopiował bez formatowania. Co prawda jest taka możliwość ale wówczas mam sporo dodatkowej roboty. Tym bardziej, że niektórych funkcji edytor nie ma. Np zaznaczanie tła tekstu na kolor nie ma. Muszę wówczas w kodzie zmieniać. Syzyfowa robota.

Niemniej jednak jeden artykuł poprawnie przeszedł... więc musi być coś co zostało przeoczone albo nie do końca zrozumiane.

Czy ktoś z Was miał podobny problem albo wie gdzie mogę to zmienić?