Witam

Problem dotyczy przekierowania do płatności Dotpay.

Po dodaniu produktów do koszyka, wpisaniu danych klienta i dostawy oraz naciśnięciu "potwierdzenia zamówienia", następuje przekierowanie do Dotpay. Wówczas pokazuje się ich podstrona z następującą treścią:

Wystąpił błąd

Realizacja płatności chwilowo niemożliwa. Prosimy spróbować później.
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, prosimy kontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcą
W pasku adresu nie ma żadnych parametrów operacji jak id, amount, description itp. Jest tylko adres: https://ssl.dotpay.pl/t2/

Natomiast w logach panelu Dotpay są następujące wpisy:

Kod:
24-08-2019 15:20:30 Warning Błąd API płatności Required Chk obtained, but hash not equal. Obtained Chk "None", but expected Chk "ebb8ee38bc943f4ed21d8661b435395131de7c"
24-08-2019 15:20:30 Warning Błąd API płatności Required Chk obtained, but hash is not equal. Obtained Chk "None"
Po stronie panelu Dotpay mam wyłączone blokowanie adresu URLC

Z racji, że moje strona nie ma szyfrowania SSL , to po stronie panelu Dotpay mam odznaczone HTTPS verify oraz SSL certificate verify

Jak utworzę odsyłacz w generatorze linków płatniczych w panelu Dotpay, to wówczas ten link funkcjonuje poprawnie.

W Virtuemart mam zainstalowany plugin płatności od Dotpay.Może coś z metodą POST?


Jakieś pomysły?