Cześć,

wprowadzam na stronę oferty, które wyświetlają się na stronie głównej za pośrednictwem modułu Exentis Carousel Module.
Dotąd, klikając na którąś pozycję z tego slidera, użytkownicy byli kierowani do konkretnego artykułu z daną ofertą - artykuł wyświetlał się na górze strony, nad nim było tylko logo i pasek menu głównego.

Przypadkowo wprowadziłam zmiany, których kompletnie nie potrafię teraz odkręcić, a przekopałam już na pewno większość opcji systemu, stąd ogromna prośba do Was o pomoc!

Obecnie, po kliknięciu w któryś element osadzonego na stronie głównej modułu, nad artykułem pokazuje się jeszcze właśnie ten moduł-slider oraz grafika, która wyświetla się na samej górze strony głównej. Powoduje to, że po kliknięciu w którąś z ofert z modułu z SG ma się wrażenie, że coś nie zadziałało i dalej jesteśmy w tym samym miejscu (trzeba zescrollować stronę, żeby zobaczyć konkretny artykuł, który powinien być wyżej).

Problem pojawia się tylko w przypadku artykułów z kategorii, którą publikowałam w tym module.

Będę ogromnie wdzięczna za porady, co mogę zmienić, żeby artykuły z tej kategorii wyświetlały się tak, jak wcześniej.

Pozdrawiam,
Kamila