Witam.
Mam problem przy logowaniu z konta użytkownika, który się zarejestrował. Przy pierwszym logowaniu lub logowaniu po jakimś czasie logowanie przebiega normalnie, natomiast gdy próbuję się zalogować powtórnie bezpośrednio po wylogowaniu pojawia się poniższy komunikat:

"Ostrzeżenie
Token zabezpieczający jest nieprawidłowy. Żądanie zostało przerwane aby zapobiec naruszeniu zabezpieczeń. Proszę spróbować ponownie."

i użytkownik nie zostaje zalogowany. Ale po ponownej próbie logowania już działa i tak w kółko po wylogowaniu i próbie ponownego logowania najpierw komunikat, a po odświeżeniu można się zalogować. Próbowałem kombinować z wyłączeniem pamięci podręcznej, bo gdzieś wyczytałem że to może mieć znaczenie, ale nie pomogło.
Mam zainstalowany jeden pakietów quickstart od InspireTheme, jch optimize (które też wyłączyłem na czas testów) i RsForm (wykorzystuję do rejestracji i mam jeden formularz dla zalogowanych).
Przy logowaniu z konta administratora komunikat nie pojawia się. Na razie nie mam pojęcia, co z tym zrobić, dlatego prosiłbym o pomoc.