[Rozwiązane] Ostrzeżenie o nieprawidłowym tokenie przy logowaniu
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Ostrzeżenie o nieprawidłowym tokenie przy logowaniu

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    16-09-2013
    Wpisy
    69
    Punkty
    2

    Domyślny Ostrzeżenie o nieprawidłowym tokenie przy logowaniu

    Witam.
    Mam problem przy logowaniu z konta użytkownika, który się zarejestrował. Przy pierwszym logowaniu lub logowaniu po jakimś czasie logowanie przebiega normalnie, natomiast gdy próbuję się zalogować powtórnie bezpośrednio po wylogowaniu pojawia się poniższy komunikat:

    "Ostrzeżenie
    Token zabezpieczający jest nieprawidłowy. Żądanie zostało przerwane aby zapobiec naruszeniu zabezpieczeń. Proszę spróbować ponownie."

    i użytkownik nie zostaje zalogowany. Ale po ponownej próbie logowania już działa i tak w kółko po wylogowaniu i próbie ponownego logowania najpierw komunikat, a po odświeżeniu można się zalogować. Próbowałem kombinować z wyłączeniem pamięci podręcznej, bo gdzieś wyczytałem że to może mieć znaczenie, ale nie pomogło.
    Mam zainstalowany jeden pakietów quickstart od InspireTheme, jch optimize (które też wyłączyłem na czas testów) i RsForm (wykorzystuję do rejestracji i mam jeden formularz dla zalogowanych).
    Przy logowaniu z konta administratora komunikat nie pojawia się. Na razie nie mam pojęcia, co z tym zrobić, dlatego prosiłbym o pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 238
    Punkty
    302

    Domyślny

    Faktycznie pamięć podręczna może mieć wpływ na takie zachowanie systemu.
    Może też mieć wpływ wszelki dodatkowy cache'ing w postaci JCH Optimize lub jakaś serwerowa opcja.
    Sprawdź czy problem dotyczy tylko tego użytkownika czy innych też. Sprawdź na innej przeglądarki.
    Sprawdź też czy jest jakaś zmiana po wyczyszczeniu pamięci podręcznej i/lub historii w przeglądarce (zaraz po wylogowaniu).
    Sprawdź czy na stronie nie masz aby np. dwóch różnych formularzy logowania. Sprawdź czy problem dotyczy zarówno formularza logowania Joomli (komponent lub moduł) jak i jakichś innych (o ile używasz).

    Zobacz jeszcze to:

    https://www.joomlashack.com/blog/joomla/invalid-token/
    https://www.templatemonster.com/help/joomla-troubleshooter-ivalid-token-error.html
    https://joomla.stackexchange.com/que...en-login-issue
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    16-09-2013
    Wpisy
    69
    Punkty
    2

    Domyślny

    Znalazłem winowajcę, którego wcześniej przeoczyłem. Dodatek System - cache, to sobie mogę szukać w polskiej wersji językowej, a tam właśnie pamięć przeglądarki była zaznaczona na tak. Wyłączenie tej opcji rozwiązało mój problem. Dzięki za potwierdzenie, że może chodzić pamięć podręczną i artykuły, to spowodowało, że uważniej poszukałem. Pozdrawiam.

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    13-02-2007
    Skąd
    Ełk
    Wpisy
    121
    Punkty
    16

    Domyślny

    witaj
    Mam podobny problem, ale ze starą joomlą 2.5 wyłączenie pluginu plg_system_cache nie rozwiązuje problemu, drugi przypadek miałem na starej zapomnianej stronie na joomli 1.5 gdzie włączenie pluginu odblokowało stronę więc się trochę zwątpiłem w swoje możliwości, inny sposób, który czytałem kiedyś, ale nie mogę znaleźć (nie pamiętam gdzie to było to wyłączenie cache dla Akeeba Backup, ale tego nie mogę znaleźć obecnie :-)
    Robert

Podobne tematy

  1. Brak błędu o nieprawidłowym kodzie z recaptcha
    przez piterkamil na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 23-02-2013, 00:43
  2. aiContactSafe - przekierowanie po nieprawidłowym wypełnieniu formularza
    przez anai na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 26-04-2010, 13:37
  3. Ostrzeżenie przy kliknięcie w menu
    przez Szalony Szeryf na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 29-12-2007, 22:44
  4. Stopka w nieprawidłowym miejscu
    przez daruuu na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 16-12-2007, 23:07
  5. Ostrzeżenie przy instalowaniu komponentów w Joomla 1.0.13
    przez ilder na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 17-08-2007, 18:15

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •