Miniatury w artykule - Strona 6
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Wyniki 51 do 54 z 54

Temat: Miniatury w artykule

  1. #51
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2005
    Wpisy
    303
    Punkty
    20

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez danieladrianka
    muszę powiedzieć że fajnie zrobione i bardzo przydatne ;) przydało by się więcej takich pokazów
    Na tapecie mam instalacjie Joomla z czynnym udziałem oglądającego nie będzie lekko
    Ostanio edytowane przez viper : 20-02-2006 10:32
    Użyj funkcji SZUKAJ nim zadasz pytanie, w innym wypadku licz sie z mozliwoscia nieotrzymania odpowiedzi.
    Projekt Joomla Power Edition

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #52
    Bywalec
    Dołączył
    25-12-2005
    Wpisy
    126
    Punkty
    10

    Domyślny

    moim zdaniem to takie cos mozna by standardowo wlepiac do pomocy joomla - polowa faq zbyteczna wtedy - ot wszystko pokazane czarno na bialym.

    a mi jak nie dzialalo tak nie dziala - a sie okazalo ze od poczatku wszystko poprawnie robilem...

  4. #53
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2005
    Wpisy
    303
    Punkty
    20

    Domyślny

    ad1 robie to samo dla simplemachines a przy okazji jak mam nadchnienie to dla joomli by się oderwać od codziennośći;) . Ale to jest 100 lat ciężkiej pracy w flash_kamieniołonie A te pliki nie zastąpią pomocy tylko ją uzupełnią.

    ad2 Podaj dokładniejsze dane co do twojej joomli i spróbuj od instalować i zainstalować mosCe , może jakiś plik nie wgrał się dobrze i przez to masz kłopoty.

    Pozdrawiam
    Użyj funkcji SZUKAJ nim zadasz pytanie, w innym wypadku licz sie z mozliwoscia nieotrzymania odpowiedzi.
    Projekt Joomla Power Edition

  5. #54
    Bywalec
    Dołączył
    25-12-2005
    Wpisy
    126
    Punkty
    10

    Domyślny

    Uzywam Joomla 1.0.7 Pl Power Edition
    Gdy klikam miniature to wyskakuje okno bez obrazka za to z:
    "Nie można odnaleźć strony Strona, której szukasz, mogła zostać usunięta, zmieniono jej nazwę lub jest tymczasowo niedostępna."
    Jak juz wspominaem przypuszczam ze cos ze sciezkami - moze rypnietego mam faktycznie mosCE - tyle ze ja tego jako tako sam nie instalowalem - od poprostu caly pakeit wrzucilem na serwer.
    Czyzbym gdzies jakies sciezki sam nie wpisal poprawnie w joomli -to mambots/editors/ w rzeczywistosci mam w innej sciece - pomiedzy 83.18.241.202/ a /mambots/ mam jeszcze 2 poziomy katalogow?

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •