Joomla 4 wersja Beta już jest - Strona 4
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Wyniki 31 do 40 z 56

Temat: Joomla 4 wersja Beta już jest

  1. #31
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez terra Zobacz wiadomość
    Tłumaczy, bez obaw
    Jesteś pewien? Bo ja, niestety, nie. Wielokrotne apele, by ktoś włączył się w pracę nad tłumaczeniem, nie przyniosły, niestety, oczekiwanego efektu. A moje siły już się wyczerpały...
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #32
    Debiutant
    Dołączył
    02-12-2019
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    Mógłbym pomóc, tylko ostrzegam jestem zielony wiec pożytek ze mnie będzie niewielki. Chociaż jak widzę w tej chwili to raczej wszystkie ręce na pokład...

  4. #33
    Bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    228
    Punkty
    11

    Domyślny

    Jak mi podrzucicie kilka plików do przetłumaczenia, to czemu nie? ;-)

    Nie śpieszy mi się z przesiadką na czwórkę. Obecna wersja jest i tak bardzo dobra - ta w zupełności mi wystarczy. Mimo wszystko, trzymam w kciuki dla wyjątkowo wolno kroczącej następczyni trójki. Bardzo cieszy mnie fakt, że Wordpress (już dawno) zdetronizował Joomla pod kątem popularności. Pod względem bezpieczeństwa od bardzo dawna mogę spać spokojnie - nawet przez wiele miesięcy bez żadnej aktualizacji. Na moim serwerze ataki przeprowadzane są tylko na dziadowskie WP ;-)


    PS.
    jakby ktoś z moderatorów miał siłę i chęci - to bardzo proszę o zlikwidowanie konta użytkownika DustinUrind - rozsyła spam na priv oferując $$$$.

    biżuteria etniczna, orientalna, arabska - https://piekielko.com

  5. #34
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 238
    Punkty
    302

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez hazael Zobacz wiadomość
    jakby ktoś z moderatorów miał siłę i chęci - to bardzo proszę o zlikwidowanie konta użytkownika DustinUrind - rozsyła spam na priv oferując $$$$.
    Dzięki za zgłoszenie. Delikwent zablokowany.
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  6. #35
    Wyjadacz terra awatar
    Dołączył
    26-05-2017
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    919
    Punkty
    87

    Domyślny

    Wracamy do głównego tematu. Bardzo ważna i dobra wiadomość faza developmentu Joomla 4.0 została zakończona. Oznacza to, że zespół zakończył prace rozwojowe i skupia się już tylko nad przygotowaniem stabilnego wydania 4.0. !!!!. Wszystkie prace skierowane są na testy usunięcie błędów i jak najszybsze wydanie wersji 4.0 , więc.... Premiera w ciągu kilku tygodni.

    Jeszcze 2 ważne informacje, po premierze 4.0 planowane jest systematycznie co 6 miesięcy, wydawanie znaczących rozszerzeń i tak:
    1. Joomla 4.1
    - implementacja TUF https://theupdateframework.io/ , aby zabezpieczyć aktualizacje oprogramowania
    - implementacja wewnętrznego CRONa, aby uniezależnić Joomla od operatora hostingu
    - rozwinięcie media menedżera do systemu w pełni zarządzającego obrazami i dokumentami
    2. Joomla 4.2
    - obsługa multidomen !!!

    Jeszcze jedno, chcesz szybszego wydania Joomla 4.0, przeczytaj to : https://magazine.joomla.org/all-issu...e-we-there-yet
    odnosi się to także do mojego pytania o tłumaczenie J4, więc biję się w pierś, ale jestem póki co umoczony w development dużego komponentu.

  7. #36

  8. #37
    Debiutant
    Dołączył
    02-12-2019
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    Skoro Joomla 4 beta 5 już jest to może warto zastanowić się nad stworzeniem nowego działu głównego JOOMLA! 4.0.0. Miałbym już nawet pierwszy wpis, pytanie odnośnie tłumaczenia. Państwo Admini co Wy na to?

  9. #38

  10. #39

  11. #40
    Wyjadacz terra awatar
    Dołączył
    26-05-2017
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    919
    Punkty
    87

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez terra Zobacz wiadomość
    Wracamy do głównego tematu. Bardzo ważna i dobra wiadomość faza developmentu Joomla 4.0 została zakończona. Oznacza to, że zespół zakończył prace rozwojowe i skupia się już tylko nad przygotowaniem stabilnego wydania 4.0. !!!!.
    Mimo wcześniejszych zapowiedzi, zdecydowano o ważnej zmianie, która jest istotna dla wydania Joomla4, zdecydowano o zmianie Bootstrap4 na Bootstrap5, jako zmianie, która nie wpłynie znacząco na termin premiery.

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. JomSocial 2.1.0 BETA Polska wersja
    przez PiotrWrona na forum CB i Joomsocial
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post/autor: 19-02-2011, 10:48
  2. Joomla! 1.6 beta 3 jest już dostępna
    przez PeFik na forum Różne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 15-06-2010, 12:25
  3. JoomlaTemplateKit - wersja JTK 3.0 Beta for Joomla 1.5
    przez kujawiak na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 16-03-2008, 11:32
  4. Joomla 1.5 Beta już dostępna
    przez stone na forum Aktualizacje, migracje
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post/autor: 21-09-2007, 15:03
  5. Wersja JoomliPE 1.0.8a Beta
    przez stone na forum Joomla Power Edition
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post/autor: 29-04-2006, 21:05

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •