Dzień dobry,
Tworzę stronę dla mojej firmy i już prawie skończyłem. Używam Joomla 3.9.14 z szablonem Theme: Helium (v5.4.32 / g5_helium) Gantry5. Wymyśliłem sobie, że chciałbym mieć podmieniający się tekst na tytuł aktualnie oglądanego artykułu.

Zdjęcie 1 przedstawia element w szablonie zaznaczony na czerwono, w którym powinien znajdować się particle odpowiedzialne za wyświetlanie tego tekstu.
gamtry5-layout.jpg

Zdjęcie 2 przedstawia koncepcję i wygląd mojej strony. Na niebiesko zaznaczono ten element, o który mi chodzi, aby był podmieniany tekst. Na czerwono zaznaczono pole wyświetlanego artykułu. Na szaro u góry znajduje się logo firmy w formacie SVG.
gamtry5-wyglad.jpg

Moja prośba o pomoc brzmi: W jaki sposób mogę otrzymać zadowalający mnie efekt? Czy jest jakiś particle do ściągnięcia, który mi to umożliwi? A może innym sposobem? Może jest jakiś sposób na wyświetlanie tylko tytułu artykułu bez jego treści (i oczywiście zmodyfikowanie CSS dla lepszego wyglądu). Jest możliwość wyświetlania treści artykułu bez jego nazwy, ale w drugą stronę już nie znalazłem.