O CO CHODZI?
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: O CO CHODZI?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    14-02-2006
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny O CO CHODZI?

    Wyskoczyło po instalacji o co chodzi? DZIĘKI


    Warning: main(/home/stasiek/public_html/includes/phpInputFilter/class.inputfilter.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/stasiek/public_html/includes/joomla.php on line 77

    Fatal error: main(): Failed opening required '/home/stasiek/public_html/includes/phpInputFilter/class.inputfilter.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/stasiek/public_html/includes/joomla.php on line 77

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Brak pliku na serwrze /home/stasiek/public_html/includes/phpInputFilter/class.inputfilter.php

    Sprawdz czy taki plik istnieje i czy nazwa jest taka jak w komunikacie, jezeli to wgraj go jeszcze raz

    I przy okazji polecam zapoznanie sie z nowym ogłoszeniem http://forum.joomla.pl/forum/announcement.php?f=2&a=2

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    14-02-2006
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    No więc taki plik istnieje na serwerze podmieniałem go i nadal nie chodzi. Sorki za tego posta i nie zapoznanie się z regulaminem byłem załamany wrzucałem joomla z godzine i nic nie chodzi po prostu sie wkurzyłem.

  5. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Co do regulaminu to umieściłem go już po Twoim poście więc sie nie przejmuj, tylko tak na zaś,
    Natomiast co do pliku to jeszcze sprawdz nazwe katalogu w jakim sie on znajduje bo z komunikatu błędu wynika iż ma on w nazwie duże litery a moze na serwerze jest tylko małymi

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •