Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
Dziwne?
Dziwne jest raczej to, że ktoś w internecie ustawia wyrównanie do lewej i prawej (justify). Nie mówię, że nie można. Jeśli czemuś bardzo konkretnemu sluży.
Tzn jakie wyrównanie tutaj według Ciebie byłoby odpowiednie? To domyślne do lewej? Bo teraz wyjustowane to wygląda najlepiej.

Cytat Wysłane przez siristru Zobacz wiadomość
Przepraszam, że rozpisuję to pod postem z prośbą o pomoc w Joomli... ale jestem po prostu wzburzony jakie na tej stronie wypisywane są bzdury dowodząca jak bardzo je piszący nie rozumieją fizyki... nawet nie zadali sobie trudu by zweryfikować to co piszą. nauka poszła w las. Brednie powinny być demaskowane zawsze i wszędzie.
Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
Czemu się dziwisz? Bezdenna durnota sprzedaje się dzisiaj jak świeże bułeczki.
No fakt, że nie jest to najlepsze miejsce do dyskusji na takie tematy i za bardzo nie chcę się rozpisywać. Jesteście zwolennikami nauki i wielkich osiągnięć ludzkości, więc ani Wy nie przekonacie mnie, ani Ja nie przekonam Was. Wy dysponujecie wiedzą powszechnie uznaną za prawdziwą, a ja uważam jesteśmy oszukiwani na wielu frontach.

Cytat Wysłane przez siristru Zobacz wiadomość
Ziemia jest geoidą i możemy zobaczyć ją z kosmosu.
Kiedy ostatni raz spoglądałeś na tę Ziemię z kosmosu? Masz do dyspozycji tylko zdjęcia NASA, a oni przyznają że nie są to prawdziwe zdjęcia tylko obrazy CGI.

Cytat Wysłane przez siristru Zobacz wiadomość
Jak nie oświetli? Po prostu natężenie światła będzie różne ale żarówkę zobaczy się z KAŻDEGO miejsca.
Nie wiadomo jaki dokładnie kształt ma Ziemie, ale jest stacjonarna i nie mknie przez "kosmos" z zawrotnymi prędkościami.
Jeśli słońce jest małe, krąży nad ziemią w małej odległości i nie ma bardzo mocnego światła to nie oświetli całej Ziemi nawet jeśli ta jest płaska jak stół.

Jeśli macie więcej swoich uwag lub jeśli chcecie poznać więcej dowodów na płaskość Ziemi to polecam forum:
http://forumplaskaziemia.pl

Ale warto zrobić kilka prostych testów. Mój ulubiony to Gdynia-Hel. Piszę o nim w tym artykule. Dlaczego z Gdyni widać Hel skoro powinien prawie całkowicie schować się za horyzontem?