Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e`... i inne i strona nie chodzi
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e`... i inne i strona nie chodzi

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    28-11-2019
    Wpisy
    15
    Punkty
    2

    Domyślny Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e`... i inne i strona nie chodzi

    Witam
    Bardzo proszę o pomoc w poprawie błędów poniżej przedstawonych

    Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /southampton24.co.uk/plugins/system/ef4_jmframework/ef4_jmframework.php on line 812

    Warning: PHP Startup: Cannot regenerate session id - headers already sent in /southampton24.co.uk/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 151

    Warning: PHP Startup: Cannot change cache limiter when headers already sent in /southampton24.co.uk/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 235

    Po wejściu na moją strone https://southampton24.co.uk/ pokazuje się błąd:
    0


    Failed to start the session because headers have already been sent by "/southampton24.co.uk/plugins/system/ef4_jmframework/ef4_jmframework.php" at line 812.

    Wiem jak wejść na serwer i odnaleźć dane pliki, ale nie wiem już jak je poprawić, czym je zastąpić. Zdaję sobie sprawę, że dawno nie uaktualniałem szablonu, ale strona powinna chodzić na starym szablonie według mnie. Na zaplecze mogę się zalogować, ale też żadnych czynności nie mogę wykonywać bo jest komunikat o tych błędach

    Poproszę o pomoc, wskazówki, porady co w danej sytuacji moge zrobić aby strona zaczęła chodzić ponownie

    UWAGA !!!
    POPRAWIŁEM, ZMIENIŁEM PHP NA 7.2 i strona się ładuje i zaplecze też, ale pokazują się inne błędy tym razem na górze strony:


    Warning/southampton24.co.uk/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php170

    Warning/southampton24.co.uk/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php308

    a na dole strony info:
    Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in on line : Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in on line

    Jak ktoś może pomóc, będę wdzięczny, dzieki
    Jak poprawić w danych katalogach te błędy




    Dziękuję
    Ostanio edytowane przez Darek Czarny : 01-12-2020 00:56 Powód: zmiana błędu, nowe okolicznosci

  2. #2
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    302

    Domyślny

    Najwyraźniej rozszerzenie nie jest gotowe na tę wersje PHP Spróbuj je zaktualizować.
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

Podobne tematy

  1. Kunena Typ użytkownika deprecated
    przez bogdanbojarski na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 09-03-2013, 14:12
  2. Błąd: Deprecated: Function eregi() is deprecated in ...
    przez koman na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 07-01-2013, 21:52
  3. Remository 3.46 joomla 1.6 Deprecated: Assigning the return value ....
    przez keruzel na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 26-08-2011, 12:46
  4. Sectiontableentry - inne tło dla wierszy parzystych a inne dla nieparzystych.
    przez Vanitas na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 07-06-2010, 18:51

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •