Pozycjonowanie - Google Search Console - Brak linków zewnętrznych
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Pozycjonowanie - Google Search Console - Brak linków zewnętrznych

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-11-2009
    Wpisy
    100
    Punkty
    10

    Joomla! 3.6 Pozycjonowanie - Google Search Console - Brak linków zewnętrznych

    Witam, pytanie dziwne .

    Postawiłem subdomenę [usunięty link - zwiastun] i jeszcze kilka innych. Dodałem witrynę do Google Search Console (zweryfikowałem itp itd) - w okolicach grudnia . Dodałem dość znaczną liczbę linków katalogach i preclach by zwiększyć pozycję w google (Tzw. pozycjonowanie lokalne) . Efekt taki, że Google search console nie widzi linków zewnętrznych. To samo zaobserwowałem na witrynach , które są już po kilka lat. Pomijam fakt, że search console przez wiele miesięcy miało problem z indeksacją. Nie robię tego pierwszy raz ale od kilku miesięcy po prostu nie zlicza mi linków zewnętrzych. Sama indeksacja serwisów zajęła grubo około 4 miesięcy, gdzie kiedyś zajmowało to tylko parę dni.

    Te nowe witryny (subdomeny ) są na tyle dopracowane pod wieloma względami, a jednak nie widzę żadnych rezultatów w pozycjonowaniu .

    Pytanie czy ktoś ma jakiś magiczny sposób na taką przypadłość. To tak jakbym pozycjonował w ciemno i cokolwiek zrobię nie ma efektów.

    Zasady pozycjonowania znam, kieruje się wytycznymi google ale naprawdę nie ma rezultatów , a cała praca idzie na marne.

    P.S. dałem także specjalnie linki w serwisach, które działają od wielu lat - i co nie ma w google search console jako linki zwrotne - Tu mam wszystko puste .

    Pozdrawiam . może ktoś ma pomysł co dalej ?

  2. #2
    Wyjadacz terra awatar
    Dołączył
    26-05-2017
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    920
    Punkty
    87

    Domyślny

    Po pierwsze zasady dotyczące pozycjonowania zmieniają się, więc to co działało kiedyś niekoniecznie działa dzisiaj.

    1.Oczywiście autorytet strony wynikający z linków przychodzących jest dobry, ale nie najważniejszy i oczywiście nie każdy link przychodzący jest dobry, czasami wręćz przeciwnie.
    2.Subdomeny nie mają większej wartości od podkatalogu, NIE SĄ TRAKTOWANE jako samodzielna domena która uzyska cuda rankingowe, natomiast ma wpływ na domenę główną.
    3.W przypadku "precli" czyli PRESELI PAGES, to nie mają one wiekszej wartości, jesli nie są na portalach z dobrym citation flow/trust flow,
    wszystko co zrobiłeś wskazuje, że techniki które stosujesz (treści) są w ocenie Google niskiej jakości.

    Zostaw to i zacznij od solidnych technik podstawowych.

    PS. dodatkowo patrząc na link, który załączyłeś i jego treść mam wrażenie, że traktujesz forum jako żródło precla i tylko temu ten post służy

Podobne tematy

  1. /Componets i Zablokowane zasoby w Google Search Console
    przez Lunapolis na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 09-05-2016, 13:53
  2. Google Search Console i wzrost 404 (linki z K2 ale nie mam zainstalowanego K2)
    przez vereb na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 11-04-2016, 10:59
  3. Komponent lub plugin do automatycznego maskowania zewnętrznych linków.
    przez nigraS na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 26-07-2014, 14:03
  4. Joomla dodaje localhost do linków zewnętrznych
    przez robboh na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 23-07-2013, 22:15
  5. Galeria linków zewnętrznych
    przez medius na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 18-12-2012, 12:29

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •