Nie można zalogować się do managera, reset hasła admin
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Nie można zalogować się do managera, reset hasła admin

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-07-2008
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Joomla! 3.0 Nie można zalogować się do managera, reset hasła admin

    Witam

    Znajomy poprosił mnie o sprawdzenie dlaczego nie może logować się na swoje konto admina na stronie.

    Dostałem od niego login i hasło i po wpisaniu ich strona przeładowuje się bez komunikatu i tak w kółko wpisanie innych danych zwraca komunikat o błędnym haśle.
    Wszedłem do phpmyadmin do tabeli users i ciekawostka nie ma tam użytkownika o takim username jakie mi podal. No ale są inne konta, edytowałem jedno ustawiłem nowe hasło zaznaczyłem żeby zrobił je w md5. Ale przy próbie zalogowania cały czas mam komunikat o błędnym loginie i haśle. Co mógłbym jeszcze sprawdzić, żeby dostać się do tego panelu ?

    Próbowałem RatujAdmina.php ale nie działa tzn. po wpisaniu adresu przenosi na stronę główną strony. (może ma to związek z tym, że strona nie jest public_html tylko w folderze autoinstalator/joomla/ ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz terra awatar
    Dołączył
    26-05-2017
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    922
    Punkty
    87

    Domyślny

    W pierwszej chwili podałem instrukcję jak, ale może lepiej podać tylko podpowiedź

    Tzw, haszowanie hasła jest procesem nieodwracalnym i niepowtarzalnym w różnych bazach, natomiast interpretacja zakodowanego łańcucha, w bazach, jest taka sama, dlatego należy kopiować zaszyfrowane hasło.

  4. #3
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 242
    Punkty
    302

    Domyślny

    A spróbuj tego skryptu: siristru.prolusatia.pl/admin-access-unlock.zip W pliku jest instrukcja.
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  5. #4
    Bywalec Frodoo awatar
    Dołączył
    26-08-2018
    Skąd
    Łódź
    Wpisy
    181
    Punkty
    18

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez OnlyTrue Zobacz wiadomość
    No ale są inne konta, edytowałem jedno ustawiłem nowe hasło zaznaczyłem żeby zrobił je w md5. Ale przy próbie zalogowania cały czas mam komunikat o błędnym loginie i haśle.
    Musiałbyś edytować administratora, a nie zwykłego usera.
    Napisz PW do mnie. Pomogę nie odpłatnie.
    Na forum pomagam bezpłatnie, ale nie koniecznie

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-07-2008
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    czyli jeśli dobrze zrozumiałem, pomogło by przekopiować znane zakodowane hasło z innej bazy do użytkownika Administrator i to powinno zadziałać ?

    - - - Updated - - -

    Cytat Wysłane przez terra Zobacz wiadomość
    czyli jeśli dobrze zrozumiałem, pomogło by przekopiować znane zakodowane hasło z innej bazy do użytkownika Administrator i to powinno zadziałać ?
    czyli jeśli dobrze zrozumiałem, pomogło by przekopiować znane zakodowane hasło z innej bazy do użytkownika Administrator i to powinno zadziałać ?

    Cytat Wysłane przez siristru Zobacz wiadomość
    A spróbuj tego skryptu: siristru.prolusatia.pl/admin-access-unlock.zip W pliku jest instrukcja.
    nie działa, wyświetla stronę główną strony. nie wiem czy takie skrypty zadziałają na tym serwerze podobnie jak ratujadmina, przez to, że strona nie jest we public_html tylko, public_html/autoinstalator/joomla/ po wrzuceni pliku czy tam, czy centralnie do public_html, nic nie daje po wpisaniu adresu zawsze prowadzi do strony głównej.

  7. #6

  8. #7
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 242
    Punkty
    302

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez OnlyTrue Zobacz wiadomość
    nie działa, wyświetla stronę główną strony. nie wiem czy takie skrypty zadziałają na tym serwerze podobnie jak ratujadmina, przez to, że strona nie jest we public_html tylko, public_html/autoinstalator/joomla/ po wrzuceni pliku czy tam, czy centralnie do public_html, nic nie daje po wpisaniu adresu zawsze prowadzi do strony głównej.
    Plik powinieneś wrzucić do public_html/autoinstalator/joomla/administrator a w przeglądarce uruchomić twoja-domena.pl/administrator/limit.php

    Czy przeczytałeś instrukcję do skryptu?
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-07-2008
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak tak, oczywiście robiłem tak jak w instrukcji.

    Ale chyba się z tym poddaje.
    Jest taki bałagan na tym ftp i w bazie, że szok. W tabeli content wpisy kończą się na 2015 r. a na stronie są i z 2019 r.
    Strona jest w folderze jak pisałem /autoinstalator/jooma ale np. folder assests jest w public_html/www_orew/assets i tam są wszystkie media.
    Sprawdzenie wersji joomli z pliku version.php czytam że niby wersja 3.0 ale ścieżka do pliku wygląda jak w wersji 2.5.x a nie 3.x.x

  10. #9
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 242
    Punkty
    302

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez OnlyTrue Zobacz wiadomość
    Jest taki bałagan na tym ftp i w bazie, że szok. W tabeli content wpisy kończą się na 2015 r. a na stronie są i z 2019 r.
    A jesteś pewien, że to ta baza? Bo skoro na stronie te treści widać to MUSI to być w bazie. Może tam są dwie instalacje Joomli na jednej bazie, sprawdź wszystkie tabele.

    Nie poddawaj się, to ciekawy przypadek. A tylko trudne przypadki uczą Pomoc oferował Ci Frodoo, jak Wam się nie uda to tez mogę wskoczyć i zobaczyć.
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

Podobne tematy

  1. Problem - Nie działa reset hasła 3.6.0
    przez mendieta358 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 01-08-2016, 17:18
  2. Nie można się zalogować jako admin i user
    przez fearless na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 05-10-2014, 15:24
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 11-12-2013, 05:14
  4. Reset hasła - kod niepoprawny.
    przez GrzesiekP na forum Bezpieczeństwo
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 30-11-2010, 10:56
  5. reset hasła
    przez majcin na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 04-08-2006, 17:56

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •