Mam problem ze starą stroną w Joomli 2.5. Chodzi o stronę candc22-2.pl. Strona ta dopóki była na starym serwerze debian 6 i chyba jeszcze debian 7 potem - z niższym php - to chodziła normalnie szybko.
Ponieważ na serwerze mam jeszcze inne strony na przykład z Wordpressem - to serwer przeinstalowywałam do debian 8, 9,10. Teraz mam debiana 10.
Ta stara strona w Joomli na debianie 8 już w ogóle nie chciała chodzić - wymusiło to zrobienie serwera z multiple php. Teraz na debianie 10 jest to multiple php i inne strony chodzą na php 7.4 i 7.3 natomiast ta stara strona w Joomli 2.5 na php 5.6.

Niestety strona otwiera się około 16 sekund (od momentu przeniesienia na nowszy serwer już z php 7.x - czyli od debiana 8 tak jest), natomiast backend/panel-admina chodzi normalnie szybko.

Stronę tę migrowałam jakieś 2 lata temu do nowszej Joomli 3.x i ta wersja po migracji jest dostępna na candc22.pl i chodzi na tym debianie 10 pod php7.4.

Chciałam jednak zachować jako archiwum starą stronę w Joomli 2.5 candc22-2.pl do której nowe dane nie są już dopisywane od 2017r. Czy nie ma jakiejś możliwości ustawienia czegoś może w php.ini na tym php 5.6 żeby stronka chodziła trochę prędzej?

Bardzo proszę o jakieś porady.