Cytat Wysłane przez jomlanew Zobacz wiadomość
Ciągłe błędy i niepasujące kompletnie nic.
Ale to niczego nie wyjaśnia ani nie tłumaczy. Najprawdopodobniej masz zainstalowane niekompatybilne rozszerzenia lub szablon, które powodują błędy.
Terra ma rację - najprawdopodobniej nie do końca wykonujesz migrację poprawnie... jesteś sfrustrowany i wylewasz ja tutaj.
Migracja WP do nowszej wersji bez kompatybilnych wtyczek skończyłaby się tak samo.... i wtedy też byś skrzył się na forum?
Czy nie lepiej skupić się na tym co należy poprawić i rozwiązać problem niż pisać takie daremne posty?

Joomla 3 będzie jeszcze miała wsparcie przed jakiś. Więc to nie jest tak, że

Cytat Wysłane przez jomlanew Zobacz wiadomość
Obecnie pozostałem z kilkoma portalami
Sam administruje wiele stron, które korzystają z rozszerzeń jeszcze nie kompatybilnych z J4 i spokojnie czekam aż będą one dostępne... lub będę mógł je na coś innego wymienić.
Sprawdziłem ile zamieściłeś postów w których piszesz o problemach z migracją i o jakąś poradę.
Ile ich jest? Zero

Jesteśmy tutaj by pomóc - daj sobie pomóc. Opisz problem z migracją, podaj błąd jakieś skriny. Sam zobaczysz, ze problem leży nie w Joomli ale w rozszerzeniach.
A czy można winić Joomlę za własny błąd czy brak kompatybilności rozszerzeń trzecich?