Brak wyświetlanie strony, błędy
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Brak wyświetlanie strony, błędy

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    06-01-2023
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny Brak wyświetlanie strony, błędy

    Witam. Proszę o pomoc. Mam Joomla 3.10.2, php 7.4.3, szablon AS 002033, K2 v2.10.3. Wyskoczył komunikat o zmianie wersji php na 8. Pod czas zmiany nie wyświetla się strona (jak na zdjęciu) no i takie coś tam "0 - sizeof(): Argument #1 ($value) must be of type Countable|array, stdClass given" oraz nie działa admin panel czyli biała lista i taki komunikat "fatal error: array and string offset access syntax with curly braces is no longer supported in public_html\plugins\system\k2json\json.php on line 353". Ręcznie w tym pliku json.php zamieniłem takie znaki "{ }" na takie "[ ]" i dopiero wtedy admin panel oprócz głównej strony zaczęła działać chociaż aktualizować jakieś dodatki czy coś wgrać nie ma możliwości (wyskakują błędy). Następnie dałem z powrotem skopiowany plik json.php i wersje php na 7-ke. Wszystko stało na swoje miejsce ale...za jakiś czas (może parę godzin nie wiem) wyskoczyły linii z błędami na stronie oraz na admin panel.
    Teraz to jeszcze nowa taka linia "Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/sztukater/domains/sztukater.pl/public_html/administrator/components/com_joomblog/config.joomblog.php on line 158" i nie działają niektóre podstrony (biała lista). Czasami sama pokazuje podstrona, czasami znika.

    Pisałem do Joomla Shaper o pomoc to odpisały że szablon jest obcy więc nie pomogą, dalej pytałem za te błędy z K2 to przekierowali do support Joomla gdzie pytając naprawiają znowu na Joomla Shaper. Czyli w kółko...
    W jakimś momencie udało wgrać nowy szablon i przełączyć na niego ale to nic nie dało. Tak samo próba wyłączać dodatki oraz komponenty (jakie są niezaktualizowane) nie pomogło
    Attached Images Attached Images

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Rozumiem, że nie masz kopii strony sprzed "grzebania"?

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    06-01-2023
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    Robiłem wcześniej kopie wszystkich plików przez FTP. I właśnie te pliki które były zmienione przeze mnie wgrałem ich z powrotem z kopii. I to nie pomogło. Czyli przewróciłem te pliki i na początku było ok i potem posypały się linii z błędami. Dostałem tą stronę do odświeżania do Joomla 4 oraz modernizacji. Przy pierwszych krokach (zmiana php na 8 i z powrotem) tak się stało

  5. #4
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    K2 jeszcze nie ma pod J4.

    Przywracasz wersję PHP na 7.4 oraz cofasz swoje zmiany w plikach i powinno działać.
    Trzeba wyczyścić cache strony, sprawdzić na innej przeglądarce...

    Jest to do ogarnięcia...

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    06-01-2023
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    Dziękuję. Spróbuję

Podobne tematy

  1. Szablon Yoo Venice i brak konceptu na wyświetlanie menu responsywnego
    przez kevak61 na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 06-06-2017, 12:58
  2. Błędne wyświetlanie strony w starszych przeglądarkach, brak zgodności
    przez naprawa_felg na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 14-03-2012, 10:42
  3. Brak wyświetlanie, niektórych obrazków
    przez cosik na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 20-12-2010, 15:56
  4. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 04-12-2010, 11:24
  5. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 06-08-2009, 01:11

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •