Rozmiar strony. galeria. favicon. inna strona.
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Rozmiar strony. galeria. favicon. inna strona.

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    21-02-2023
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Joomla! 2.5 Rozmiar strony. galeria. favicon. inna strona.

    Witam. Ostatnio coś pytałem i nikt nie odpisał chyba wiem dlaczego. Ale no niestety ja nie ogarniam joomli i tych spraw chyba że ktoś dobrze napisze jak co zrobić to wtedy daję radę. Spróbuje chyba ostatni raz zadać pytania, potem dam sobie spokój. A jak coś to poproszę chociaż o odpowiedz czy to chodzi o zbyt amatorskie pytania czy o to że pytania takie już był ?

    Pytanie 1. Moja strona www.magia-meble.pl na monitorach z małą rozdzielczością wyświetlała się dobrze a teraz przy 4k jest mała. Czy to trudna robota czy bardzo łatwa aby to zmienić jak dla człowieka który się nic nie zna ? To że zrobiłem sam stronę to nic nie znaczy, to było dawno a dziś nic nie pamiętam. Pamiętam tylko że zrobiłem ją z przeogromnym trudem. Taki mam szablon jak posyłam na obrazku i tam są jakieś ustawienia.

    2. Obrazy w galerii nie posiadają przycisków/ikon < > do przewijania obrazów. Szukałem, dwa dni kombinowałem i nic. Przypuszczam że to prosta sprawa i miałem wrażenie że moment to ogarnę ale no nie dałem rady. Nie wiem może chociaż napisze ktoś odpisze w jakim miejscu mam szukać jeśli chodzi o pytanie 1 i 2.
    Teraz się np dowiedziałem że "sigplus" a "Content - Image gallery - sigplus" to co innego. Ten drugi odpowiada za galerię. Ale tam zmiany są dziwne, zależne albo wymagają czasu ? Np fancybox lub boxplus hover window powodowały że wyskoczył obraz w okienku i dało sie przewijać do kolejnego zdjęcia ale teraz od godziny zmieniam ustawienia i nie umiem do tego wrócić tak jak by na chwile się to włączyło i koniec, nie wiem.

    3. udało mi się dzisiaj zrobić faviconę do strony. Jak otworzę stronę to ona widnieje ale w wyszukiwarce google nie ma. Po czasie sama się pojawi czy bez "nowego indeksowania strony" się to nie pojawi ?

    4. Zastanawiam się czy nie zmienić joomli na coś prostszego. Jommla ma mnóstwo funkcji których ja nie potrzebuję. Ktoś doradzi czy warto w ta stronę pójść jeśli tak to w jaką ?
    Attached Images Attached Images

Podobne tematy

  1. Strona Główna inna jak inne strony
    przez timeo na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 22-09-2013, 18:15
  2. Inna treść na strona.com.pl/index.php/en/ i www.strona.com.pl/index.php/en/
    przez mad80 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 23-01-2013, 10:35
  3. Animowany favicon favicon.gif
    przez wojtek^^ na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 07-07-2011, 12:34
  4. Inna kategoria, inna templatka.
    przez Szibena na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 23-07-2008, 19:28
  5. inna height dla IE a inna dla Mozzila
    przez krecik na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 24-12-2007, 14:11

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •