Duży problem
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Duży problem

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-11-2009
    Wpisy
    100
    Punkty
    10

    Domyślny Duży problem

    Serwis sobie siedział kilka miesięcy - chodzi o i-fotografia.pl , kilka dni temu przestał działać wchodząc na stronę nic nie ma. A jeszcze kilka dni temu normalnie działała - pisałem do helpdesku - wiadomo mój problem . Serwer opłacony, domena opłacona, hosting webd pl . Pomijam fakt , że ostatnio jest jakiś duży probleem, bo mam 2 konta na webd pl.
    Nic nie zmieniałem , nic nie aktualizowałem , ale widzę że że serwerownia zmieniła mi kupę rzeczy i nie mogę znależć teraz przyczyny czemu 3 dni temu działało a teraz nie działa
    POMOCY

    Czy ktoś miał problem z tym hostingiem ???

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Co odpisał helpdesk?
    Możesz się zalogować na ftp?

    Cytat Wysłane przez jan1975 Zobacz wiadomość
    widzę że że serwerownia zmieniła mi kupę rzeczy
    Tak sami z siebie zmieniają?

    Wiele lat temu problemy z nimi były, jak jest teraz - nie wiem

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-11-2009
    Wpisy
    100
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak zalogowany jestem na jedno z kont i ku mojemu żdziwieniu mam barak kont pocztowych - ja nie mogę

    - - - Updated - - -

    ftp działa , serwisy na jednym i drugim koncie (bo mam dwa)
    na jednym koncie widzę wszystko jest ok oprócz .htasess, którego defakto nie ma są jakieś dziwne adnotacje

    typu przy każym serwisie

    <IfModule mod_rewrite.c>
    RewriteEngine On
    RewriteBase /
    DirectoryIndex index.php
    RewriteRule ^index.php$ - [L]
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteRule . /index.php [L]
    </IfModule>



    tyle że sam sobie je przywracałem
    https://www(.)abc-wiedzy(.)pl
    http://kursy(.)abc-wiedzy(.)pl
    http://nowaera(.)abc-wiedzy(.)pl
    http://ziolowerecepty(.)pl

    Natomiast na drugim koncie, musiałem przeinstalować cmsa, i dopiero załapał
    https://i-fotografia(.)pl/kontakt i tak z ciekawości wchodzę maila a tu gó...

    Nie ma żadnych maili, na koncie drugim, na pierwszym są wszystkie , na drugim nie ma


    wchodzę na serwer przechodzę na maile a tam nie ma nic - no ja pie........

    Pozdrawiam - szczerze takich historii jeszcze nie przerabiałem, czas przywrócenia około 72 h, i teraz pytanie , co zrobić z tym fantem, nachodzi odpowiedź sama zmiana hostingu , nie mówie że w oryginalnych .htacess naprawdę było wiele rzeczy ustawionych. A i jeszcze jeno brak możliwości przywrócenia kopii zapasowych, poprostu ich nie ma. Tak i jak poczty na drugim koncie . Mam dodstęp do całej korespondencji , ale nie wiem czy nie złamie prawa ,

    - - - Updated - - -

    no i brak oryginalnych .htacess na których było wiele ustawień od wersji php po przekierowania 301 jak i zmianę np z www na bez www - no i tego wszystkiego nie ma , następne godziny na przywrócenie - koszmar

  5. #4
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    Ja obsługuję klienta na webd. Nie miałem z nimi problemów poza skrajnymi przypadkami gdzie brakowało zasobów. Jednak jest to hosting współdzielony i tak się dzieje. Wówczas przenoszę godziny pracy na inną porę i wszystko działa bez problemu. Minusem tego hostingu jest to że nie dają let's Encrypt w pakiecie ale da się to w inny sposób załatwić.

    Piszesz bardo chaotycznie i nie wiadomo o co Ci tak naprawdę chodzi.
    Do edycji htacces możesz użyć narzędzi od Akeeba. Nie wiem czy w wersji darmowej jest ta możliwość ale w płatnej jest i super działa. Ustawienia htacess stało się naprawdę przyjemne i łatwe do opanowania. Mam na myśli czas ile trzeba poświecić na ustawianie lub korygowanie.
    Zawsze rób backup. To podstawa. Jeżeli hosting nie zrobił backupu to jest kiepsko. Zapytaj suportu możliwe że mają backup i będą w stanie przywrócić zawartość strony i jak piszesz maili.

    Pisanie przecinkami nic CI nie da i nie uzyskasz tutaj pomocy pisz konkretnie w czym jest problem.

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-11-2009
    Wpisy
    100
    Punkty
    10

    Domyślny

    No tak to bywa chaotycznie? No cóż - tak to czasem bywa jak się jest w............ny, beckapów nie ma, nie ma nawet kont pocztowych, a co chodzi z przecinkami, próbuje ukryć brzydkie słowa Pozdrawiam koniec tematu zamyka i zmykam - na inny hosting

  7. #6
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Zanim zmienisz hosting i tak będziesz potrzebować dostępu do tego, co masz na webd.pl. Napisałeś, że masz dostęp do ftp, sprawdź jeszcze, czy możesz wejść do bazy danych - przez phpMyAdmin. To Ci wystarczy aby zrekonstruować stronę na obecnym serwerze lub innym, jeśli uznasz to za stosowane.

Podobne tematy

  1. Duży problem z menu
    przez rozmos na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 17-07-2007, 17:14
  2. Duży problem z Pomostem w wersji 1.0
    przez bartus2003 na forum Pomost Joomla «» Przemo
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 29-06-2007, 22:45
  3. Duży problem z logowaniem na stronie
    przez boskoff na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 30-08-2006, 12:04
  4. Linki - duży problem
    przez neo.priv na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 01-05-2006, 20:25
  5. Duży problem z impportem bazy - pl ogonki
    przez absolon na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 06-01-2006, 20:49

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •