Dzień dobry
Jak w temacie zapisałem, mam problem z dodawaniem nowych i edycją starych artykułów oraz galerią PhocaG. Problem pojawił się tydzień temu po aktualizacji przez admina serwera PHP do wersji PHP Version 8.1.2-1ubuntu2.14 (nie pamiętam jak była poprzednia). Mam Joomla 3.10.12.
Strona postawiona już kilka lat temu, dodawane są tylko artykuły i zdjęcia. Nic nie zmieniałem, były tylko potrzebne aktualizacje, ale to też kilka tygodni temu. Do zaplecza mogę się zalogować, lecz próba uruchomienia nowego artykułu kończy się błędem:
"Ta strona nie działa HTTP ERROR 500".
Gdy chcę dodać zdjęcia lub kategorię do PgocaGallery pojawia się błąd:
"Wystąpił błąd. 0 implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given"

Ja nie instalowałem nic nowego, admin twierdzi, że on nic nie może zrobić. Admin podesłal mi kilka linijek błędu (powtarzają się dwie):
PHP Warning: Undefined array key 1 in /home/.../Content/SingleArticle.php on line 95 oraz
PHP Warning: Undefined array key 1 in /home/.../Content/Item.php on line 68

W linijce 95 SingleArticle.php i 68 Item.php jest to samo: $linkContent = $matches[1];

Może ktoś z Forumowiczów spotkał się z takimi błędami? Czy ja ze swej strony mogę to naprawić, czy to musi zrobić admin PHP? Proszę o pomoc, jakieś sugestie

Pozdrawiam