Problem z językiem w VM
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Problem z językiem w VM

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    28-03-2007
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z językiem w VM

    Witam wszystkich.
    Proszę o pomoc znastępującym problemem. Pracuję nad witrynką wielojęzyczną ze sklepem. Mimo instalacji Joomfisha i przetłumaczenia modułu Virtuemart przy zmianie języka witryny z polskiego na angielski VM zostaje nadal po polsku. Sprawdzałem to na Joomli eCommerce Edition Joomla 1.0.12 + VM 1.0.10 oraz na Joomli 1.0.11 pl + VM 1.0.10 z JoomFish 1.7. Dochodzę do tego samego miejsca - witryna zmienia języki natomiast VM pozostaje polski. Przy zmianie języka witryny na angielski VM jest tylko po angielsku a zmiany języków w obrębie witryny odbywają się bez problemów.

    czy może powyższy problem ma związek z komunikatem jaki pojawia się w panelu administratora joomifsha?
    treść komunikatu:
    Notice: Array to string conversion in
    /.../administrator/modules/mod_pathway.php on line 30


    czy naprawdę nikt nie ma pomysłu na rozwiązanie problemu? Może ktoś robił coś podobnego, będę wdzięczny za wszelkie wskazówki. Może ktoś robił podobny projekt - jeśli obyło się bez problemów proszę o info odnośnie wersji joomli i VM jakie zostały użyte.
    Dzięki
    Proszę o odpowiedź
    Ostanio edytowane przez Stefan : 10-04-2007 15:53 Powód: uściślenie problemu

  2. #2
    Debiutant
    Dołączył
    28-03-2007
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki za zainteresowanie temetem. Poradziłem sobie, znalazłem opis podobnej sytuacji na innym forum. Za wszystko odpowiadał plik: virtuemart_parser.php a raczej jego zła treść.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •