rozmowy tel za darmo ?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 13

Temat: rozmowy tel za darmo ?

  1. #1
    Wyjadacz magdaa awatar
    Dołączył
    04-10-2006
    Skąd
    Włocławek
    Wpisy
    768
    Punkty
    163

    Domyślny rozmowy tel za darmo ?

    wygląda obiecująco, czy ktoś już to testował ? http://www.jajah.com/
    1. Zanim zadasz pytanie - poszukaj na forum - być może ktoś już miał taki problem i go rozwiązał.
    2. Jeśli nie - sprawdź, czy odpowiedź nie znajduje się na Joomla!Wiki

    Polskie Centrum Joomla!
    pozdrawiam - Magda

    Shine On You Crazy Diamond ...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Trochę mi już późno i nie mam do kogo zadzwonić nie krzywdząc go, ale za dnia się tym pobawię - ogólnie ciekawa sprawa.
    Zastanawiam się gdzie tkwi haczyk... (jestem uczulony na telefonię po latach ucisku przez tepsokombinat).
    :cool:
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  4. #3
    Wyjadacz magdaa awatar
    Dołączył
    04-10-2006
    Skąd
    Włocławek
    Wpisy
    768
    Punkty
    163

    Domyślny

    o ile dobrze zrozumiałam - połączenia darmowe następują między zarejestrowanymi użytkownikami tego serwisu - w pozostałych przypadkach połączenia są płatne, ale stawki i tak nie są wysokie. Mógłbyś zadzwonić do mnie, ale teraz złapała mnie czkawka - więc może innym razem Czekam na recenzję - po testach ;)
    1. Zanim zadasz pytanie - poszukaj na forum - być może ktoś już miał taki problem i go rozwiązał.
    2. Jeśli nie - sprawdź, czy odpowiedź nie znajduje się na Joomla!Wiki

    Polskie Centrum Joomla!
    pozdrawiam - Magda

    Shine On You Crazy Diamond ...

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    29-06-2006
    Wpisy
    94
    Punkty
    11

    Domyślny

    tego typu ofert jest dość sporo na rynku np:

    http://www.voipstunt.com
    http://www.voipcheap.com
    http://www.voipdiscount.com
    http://www.voipbusterpro.com
    http://www.freecall.com
    http://www.justvoip.com
    http://www.justvoip.com/en/rates.html

    i
    jeszcze kilka ....

    Jedynym plusem jajah jest to że jet po polsku.
    Telefonowanie na terenie Polski kosztuje 3,5 centa na stacjonarne a w niektórych z powyższych ten kierunek rozmów jest za darmo (oczywiście z pewnymi restrykcjami)

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    16-04-2007
    Wpisy
    66
    Punkty
    11

    Domyślny

    tak, darmowe są, ale ale.. nie ma nic za darmo.
    Max 300 minutes per week of free calls, measured over the last 7 days and per unique IP address. Unused free minutes cannot be taken to the following week
    chyba zrozumiałe
    poland (Mobile)0.190 0.226 euro/min
    wychodzi 2 centy za minute = ok. 10 gr / min i tak sie opłaca.

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Zaraz momento, widze ze dosc ciekawy temat ktos zarzucil, ale mozna dokladnie to opisac? Jak to dziala, dzwonie z kompa na komorki wszystkich sieci u nas w tej cenie?
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    29-06-2006
    Wpisy
    94
    Punkty
    11

    Domyślny

    Wszystko działa tak jak skype z tym że jest tańsze. Można rozmawiać za free z każdym kto zainstaluje sobie odpowiednie oprogramowanie lub dzwonić gdziekolowiek się chce za odpowiednią opłatą.
    Ja używam VoipStunt od dłuższego czasu. Nie wiem jak jest teraz ale wcześniej po dokonaniu pierwszej wpłaty pre-paid dostałem za darmo stacjonarny numer telefonu. Aktualnie przy każdej następnej wpłacie dostaję 120 dni darmowych rozmów w wybranych kierunkach.

    Wcześniej podałem kilka linków. Każdy musi wybrać ofertę pasującą do własnych potrzeb.

  9. #8
    Wyjadacz magdaa awatar
    Dołączył
    04-10-2006
    Skąd
    Włocławek
    Wpisy
    768
    Punkty
    163

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez marco Zobacz wiadomość
    Wszystko działa tak jak skype z tym że jest tańsze. Można rozmawiać za free z każdym kto zainstaluje sobie odpowiednie oprogramowanie lub dzwonić gdziekolowiek się chce za odpowiednią opłatą..
    trochę się pogubiłam, odnośnie czego powyższy tekst, bo na jajah nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.

    Na marginesie

    Plan JAJAH Free Global Calling umożliwia bezpłatne połączenia między użytkownikami zgodnie z zasadą dozwolonego użytku.
    W krajach grupy A bezpłatne połączenia między użytkownikami dostępne są w przypadku telefonów stacjonarnych i komórkowych. W krajach grupy B dotyczy to wyłącznie telefonów stacjonarnych... czytaj więcej ...

    jesteśmy w grupie B, wiec rozumiem, że za połączenia z komórką trzeba zapłacić ...w przypadku połączeń na kraj

    Taryfy JAJAH*

    Z numeru stacjonarnego:
    3.5 cent
    na numer stacjonarny lub połączenia BEZPŁATNE między użytkownikami Jajah.

    Z telefonu komórkowego:

    16.3 cent na telefon komórkowy
    16.3 cent na numer stacjonarny
    29.1 cent na telefon komórkowy

    a może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego pojawia się dwa razy cena (każda inna) w przypadku "na telefon komórkowy" ?
    Ostanio edytowane przez magdaa : 18-04-2007 21:58
    1. Zanim zadasz pytanie - poszukaj na forum - być może ktoś już miał taki problem i go rozwiązał.
    2. Jeśli nie - sprawdź, czy odpowiedź nie znajduje się na Joomla!Wiki

    Polskie Centrum Joomla!
    pozdrawiam - Magda

    Shine On You Crazy Diamond ...

  10. #9
    Przeglądacz
    Dołączył
    29-06-2006
    Wpisy
    94
    Punkty
    11

    Domyślny

    inne ceny na komórki pewnie są zależne od operatora ... tylko który ile ?

    Z tego co widzę nie doczytałem do końca. Tu dzwonimy używając strony internetowej. Poprzez www wybieramy numer tel a następnie lecimy do telefonu stacjonarnego żeby odebrać tel od jajah informujący nas o tym że zaraz nas połączy z wybranym wcześniej numerem.

    Jeśli zarejestrujemy w jajah wszystkie interesujące nas numery stacjonarne to trochę możemy za darmo podzwonić

    U innych operatorów dostajemy po prostu określoną ilość darmowych dni do wykorzystania na połączenia ze stacjonarnymi po każdym doładowaniu. Nie musimy wtedy dbać o to czy ktoś jest jajah czy nie

    Wszystko to kwestia wyboru oferty. (najlepiej wybrać z każdej to co najlepsze)

    ... ale powiem szczerze że nie doceniłem na początku tej oferty .... właśnie testuje rozmowy jajah przy użyciu udostępnionego softu java na komórkę, zobaczymy jak to działa
    Ostanio edytowane przez marco : 18-04-2007 22:58

  11. #10
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez magdaa Zobacz wiadomość
    trochę się pogubiłam, odnośnie czego powyższy tekst, bo na jajah nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.

    Na marginesie

    Plan JAJAH Free Global Calling umożliwia bezpłatne połączenia między użytkownikami zgodnie z zasadą dozwolonego użytku.
    W krajach grupy A bezpłatne połączenia między użytkownikami dostępne są w przypadku telefonów stacjonarnych i komórkowych. W krajach grupy B dotyczy to wyłącznie telefonów stacjonarnych... czytaj więcej ...

    jesteśmy w grupie B, wiec rozumiem, że za połączenia z komórką trzeba zapłacić ...w przypadku połączeń na kraj

    Taryfy JAJAH*

    Z numeru stacjonarnego:
    3.5 cent
    na numer stacjonarny lub połączenia BEZPŁATNE między użytkownikami Jajah.

    Z telefonu komórkowego:

    16.3 cent na telefon komórkowy
    16.3 cent na numer stacjonarny
    29.1 cent na telefon komórkowy

    a może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego pojawia się dwa razy cena (każda inna) w przypadku "na telefon komórkowy" ?
    A korzystałaś z tego może?
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •