Ręczne łatanie Pomost 1.0
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Ręczne łatanie Pomost 1.0

  1. #1
    na3
    Gość

    Domyślny Ręczne łatanie Pomost 1.0

    Miałem wczoraj przyjemność przetestować nowy pomost dla joomla 1.0.12.
    Pomost 1.0 Stable
    Wszystko jest ok: logowanie (portal-forum, forum portal), rejestracja (portal-forum, forum portal), usuwanie (portal-forum, forum portal), wszystko działa perfekt. Niesprawdziłem tylko zmiany danych, co się zadzieje jeśli w portalu zmienie email, to czy zmieni się na forum? (sprawdzę)

    Spotkałem się z pewną kwestią, mianowicie "łatania", jest ono realizowane przez nadpisanie orginalnych plików (mówię o forum, akurat). Wszystko jest ok, jeśli te pliki są niezmienione, jeśli są zmienione to też jest ok, tyle, że ewntualne modyfikacje znajdujące się w plikach przestaną działać. Na samą synchronizacje to niema wpływu.

    I właśnie fajnie, aby powstała jakaś instrukcja dająca możliwość załatania plików na forach, które tak jak moje są nieźle odpicowane i mają sporo modów.

    Na moim porównałem zawartość plików, wynik poniżej (te ok można z automatu załatać, ale co z tymni, których załatanie uszkodzi mody?)

    admin/admin_ug_auth.php ok
    admin/admin_users.php nie ok
    includes/functions_remove.php nie ok
    includes/usercp_activate.php ok
    includes/usercp_register.php nie ok
    includes/usercp_sendpasswd.php ok
    login.php nie ok


    Odinstalowałem u siebie kilka modyfikacji, ale niechciałbym się pozbywać wszystkich, aby zrobić synchronizację.
    Ostanio edytowane przez na3 : 27-04-2007 17:32

  2. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •