"ENTER" upadł
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: "ENTER" upadł

  1. #1
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny "ENTER" upadł

    Taka informacja dla wszystkich czytających od czasu do czasu nie tylko to co na monitorze, ale i to co na papierze - czasopismo ENTER już nie będzie dostępne na naszym rynku wydawniczym.
    Odchodzi kawałek historii związanej z prasą komputerową na polskim rynku.
    Zainteresowanych odsyłam do wątku forum Entera:
    http://www.enter.net.pl/forum/viewto...er=asc&start=0
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz magdaa awatar
    Dołączył
    05-10-2006
    Skąd
    Włocławek
    Wpisy
    768
    Punkty
    163

    Domyślny

    no cóż ... z jednej strony szkoda, z drugiej zaś prasa komputerowa na naszym rynku się psuje (oczywiście mowa o prasie chyba najbardziej wiodącej i znanej dla średnio zaawansowanego użytkownika komputera - nie będę wymieniać tytułów - bo to chyba jasne). Jestem, a w zasadzie byłam, stałym czytelnikiem około 5 miesięczników (około 5 lat stałego czytelnictwa), czy dwumiesięczników. Od niedawna, zaniechałam kupowania tej prasy. Dlaczego ? Ponieważ jestem już zmęczona wydawaniem sporej ilości gotówki na tytuły, które non stop powielają te same zagadnienia. Nie chce mi się już ani kupować, ani czytać czasopism, względem siebie konkurencyjnych, które w tym samym czasie opisują, m.in.: jak być anonimowym w sieci, jak zabezpieczyć swój komputer, czy przyśpieszyć pracę systemu OS, czy też zrobić jego tuning itp. Nie dość, że tematyka regularnie sie powiela, to jeszcze brak w niej elementów innowacyjnych. Odnoszę wrażenie, że z pewną regularnością otrzymuję, to co przeczytałam już pół roku temu, czy trzy miesiące temu. Nie będę wnikać w przyczyny takiego stanu, ale w chwili obecnej jedyna rzecz, która może mnie zmusić do kupienia danego numeru - to chyba jakaś pełna wersja przydatnego programu i myślę, że w swojej decyzji, nie jestem odosobniona ...
    1. Zanim zadasz pytanie - poszukaj na forum - być może ktoś już miał taki problem i go rozwiązał.
    2. Jeśli nie - sprawdź, czy odpowiedź nie znajduje się na Joomla!Wiki

    Polskie Centrum Joomla!
    pozdrawiam - Magda

    Shine On You Crazy Diamond ...

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Sova Zobacz wiadomość
    Taka informacja dla wszystkich czytających od czasu do czasu nie tylko to co na monitorze, ale i to co na papierze - czasopismo ENTER już nie będzie dostępne na naszym rynku wydawniczym.
    Odchodzi kawałek historii związanej z prasą komputerową na polskim rynku.
    Zainteresowanych odsyłam do wątku forum Entera:
    http://www.enter.net.pl/forum/viewto...er=asc&start=0
    Niby tylko czasopismo, ale naprawdę jest mi żal, czytywałem czasopismo parę lat, ostatni numer nabyłem jakiś rok temu :/
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  5. #4
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Od czasu do czasu można było znaleźć jakiś ciekawy temat - nie mówię o regularnym kupowaniu, bo ten problem dotyka wszystkie pisma.
    Zresztą z ENTERem to było tak, jak można przeczytać na cytowanym forum - nie potrafili się określić, dla jakiego czytelnika kierują swoje pismo: zaawansowanego czy średnio-zaawansowanego.
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    11-03-2009
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    147
    Punkty
    28

    Domyślny

    http://www.enter.pl/e-wydanie.php czyżby Enter się zreanimował??
    Bo jak widzicie podaja nr z marca 2010 roku a obok pisza ze upada?

  7. #6
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    wygląda to na jakiś dodatek do chip'a - po pewnym czasie przenosi właśnie na jego stronę, osobiście nie wierzę w reanimację - prędzej chip kupił od nich domenę i tytuł...
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  8. #7
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    p.s. Enter Enterem, a KS Expert pisze artykuły o Joomla!, że tak powiem.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  9. #8
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    wiem wiem, widziałem... heh nawet czytałem u Ciebie o tym Pawle
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •