Darmowy Hosting na Joomle
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 59

Temat: Darmowy Hosting na Joomle

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    19-02-2006
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny Darmowy Hosting na Joomle

    szukam darmowego hostingo na joomle

  2. #2
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    www.roxr.com , bez safe mode, baza danych, cpanel, wymóg to banerek google, ładnie pasuje w pozycji bottom. jak się spodoba zaproś na piwo
    pozdr.
    Ostanio edytowane przez sogo : 19-02-2006 20:08

  3. #3
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny Hmm będę się chwalił !

    A dlaczego? Bo sam kiedyś szukałem, aż wreszcie nerwy mi puściły i zrobiłem stronkę www.webpl.info - w sumie to katalog polskiego darmowego hostingu i zaczynam się zastanawiać czy nie największy - 19 pozycji i ciągle szukam! Osobiście nie znalazłem jeszcze tylu linków darmowego hostingu w jednym miejscu. Link do katalogu masz tutaj
    Pozdo!

    Hmm a pozostałych zapraszam o opinie na temat tego katalogu i w sumie całej stronki.

  4. #4
    Debiutant
    Dołączył
    19-02-2006
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    SOGO jak sie zakłada konto na tym RORX

  5. #5
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    na stronie wybierasz jeden z trzech pakietów usług, potem będzie formularz, pokombinuj.
    pozdr.

  6. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    20-02-2006
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Sobo a jak z szybkoscia Joomla na tym serwerze (www.roxr.com) ?

  7. #7
    Debiutant
    Dołączył
    21-11-2006
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Polecam prophp.org

  8. #8
    Debiutant
    Dołączył
    05-12-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam
    Ktoś tutaj pytał, czy na cba można odpalić joomla
    Odpowiedź: można
    Kolezanka chciała, żeby jej zrobić stronka, gdzie mogłaby prowadzić sklepik za pośrednictwem allegro. Na szybko zrobiłem cos takiego http://www.sahuhusa.cba.pl/sklep/
    Baza danych oczywiście jest zarejestrowana gdzie indziej. Jednak ze względu na wkurzajace reklamy nie polecam tego rozwiązania.


    Kiedys tez miałem podobny dylemat i testowałem mase różnych serwerów. Obecnie za najlepsze (subiektywnie) uważam yoyo.pl - http://www.kubuntu.yoyo.pl oraz byethost - http://oldfield.byethost15.com/joomla/

    Z byethost minusem jest to ze nie działa usługa mail, a do zalet, przynajmniej jak dla mnie brak reklam zarówno w yoyo jak i byethost. Co prawda yoyo odgraża się na stronie, że reklamy będa, ale na razie jest spokój Kiedyś też yoyo.pl miało częste pady, teraz juz jest stabilnie od dłuższego czasu.

    Pozdrawiam

  9. #9
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    yoyo ? poza tym ze nie spelnia kilku wymagan ma jeszcze bardzo "kreatywny" regulamin i latwo stracic ladnie wypozycjonowana domene

  10. #10
    Bywalec
    Dołączył
    19-08-2006
    Skąd
    Dębica
    Wpisy
    243
    Punkty
    13

    Domyślny

    nie wiem czy już to pisałem, ale ODRADZAM DARMOCHĘ, a nawet konta hostingowe SPONSOROWANE. Jeśli płacisz to masz prawo wymagać, a na darmowym "ciesz się, że w ogóle masz, bo jak się wkurzę, to mieć już nie będziesz". Nie znasz dnia, ani godziny, kiedy obsługa twojego darmowego hostingu coś na ciebie wynajdzie (a to wydajność, a to spam, a to tamto i owamto). Jeśli stawiasz stronę na darmowym serwerze, to najprawdopodobniej o niewielkiej oglądalności (zaczynasz przygodę ze webmasterką). Jeśli tak, to nie potrzebujesz drogiego serwera: już za kilkadziesiąt złotych/rok kupisz dobry serwer bez reklam itp. a z gwarancja, że dla własnego "widzi mi się" nikt cię z serwera nie wywali. Za duzo formalności? To opłać konto SMS'em - RWI.pl oferuje taką formę płatności, a ich serwery bardzo ładnie działają.

    Nie wiem jak inni, ale ja strony ulokowanej na darmowym serwerze nie traktuję poważnie i rzadko na takie wchodzę. Pozdrawiam
    szuman.eu

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •