Darmowy hosting
Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 137

Temat: Darmowy hosting

  1. #1

    Domyślny Darmowy hosting

    Nie wiedziałem gdzie umieścić ten topic bo takowego na tym forum nie znalazłem. Umieszczajcie tutaj adresy serwerów oferujących darmowy hosting. Ja obecnie używam byethost.com i jestem zadowolony, a zwłaszcza dziś jak rano dostałem amila że darmowe konta się upeszyły bo wprowadzają ulepszenia i moje konto zwiększyło się ze 100mb do 250mb traffic z 2 gb na 20gb!!! i dodano 1 baze mysql

    A oto ich oferty:

    1) Storage max free:
    20 GB Traffic Per Month
    250 MB Web Space
    2 MySQL Database
    20 Sub Domains

    2) MySQl pro free:
    20 GB Traffic Per Month
    150 MB Web Space
    10 MySQL Database
    20 Sub Domains

    3) Traffic master free:
    30 GB Traffic Per Month
    100 MB Web Space
    2 MySQL Database
    20 Sub Domains

    4) Sub Domain commander free:
    20 GB Traffic Per Month
    150 MB Web Space
    2 MySQL Database
    Unlimited Sub Domains

    http://byethost.com

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Ekspert forum Viking awatar
    Dołączył
    13-10-2005
    Skąd
    Berlin
    Wpisy
    720
    Punkty
    300

    Domyślny Darmowy hosting

    Przeczytaj uważnie:

    Nie zaprzeczamy, że istnieje możliwość znalezienia hostingu dobrego i darmowego zarazem, jednakże z doświadczenia choćby na tym forum wiemy, że darmowe hostingi mają najczęściej opcję "sprawianie kłopotów" w standardzie.

    Dziś oferty firm oferujących płatny hosting są tak tanie, że nie wierzymy by problem tkwił w wyasygnowaniu kilku złotych miesięcznie, a raczej leży on w tym, że nie chce się komuś wypisać przelewu. Płatny hosting oznacza, że problem z serwerem jest problemem właściciela serwera a nie Twoim Użytkowniku i za to warto zapłacić.

    Zdarza się również, że darmowe hostingi stosują wobec swoich użytkowników różne praktyki, których nie pochwalamy, albo z czasem przestają istnieć.

    Darmowe hostingi często nie spełniają któregoś z wymogów Joomla! - jeśli tak jest i napotkacie na problem, musicie się liczyć z tym, że na tym forum nie znajdziecie pomocy. Po prostu Joomla! ma swoje wymagania sprawdzane przy instalacji, a jeśli chcecie próbować je naciągnąć zakładamy, że wiecie co robicie, a my mamy dość pracy z problemami pojawiającymi się w poprawnych środowiskach.
    Ostanio edytowane przez Viking : 20-08-2008 12:24 Powód: uwaga
    Jak skutecznie otrzymywać odpowiedzi na pytania zadawane na forach RTFM STFW
    Jobs in IT
    _____________________________________
    navigare est necesse, vivere non est necesse!

  4. #3
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    A jak wygladaja parametry php i mysql'a w szczegolnosci czy jest wlaczony safe_mode

  5. #4

    Domyślny

    Oczywiście że safe mode jest. jedyny problem to to że ostatnimi czasy wprzebudowywali serwer i były problemy, ale chyba to się już skończyło. A jeśli chodzi o bannerki to od czasu do czasu pojawia się taki mały może 300x60 ale możan go zmienić w kodie i ustawić na sam dół stronki i naprawede nie przeszkadza

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    http://roxr.com

    200MB Space
    30GB Banwidth per Month
    FTP Acesss
    No file limit size
    Fantastico!!
    10 MySQL Databases (For Forums, etc!)
    Unbeatable Uptime
    Unbeatable Support
    Cpanel
    Zero reklam
    aktywacja mniejwiecej wciągu 48 h
    safe mode off, ale Register Globals: on
    Ostanio edytowane przez Viking : 20-08-2008 12:04 Powód: informacja tak - reklama nie (usunięto linki)

  7. #6
    Blokowany
    Dołączył
    02-11-2005
    Wpisy
    49
    Punkty
    8

    Domyślny

    Pytanko: Jakie inne serwisy oferujące dobrej jakości darmowy hosting polecacie?

    Serwis haa.pl czasem przekierowywuje na adres http://haa.pl/ ze względu na domniemany brak pliku, a na cba.pl na okrągło są domniemane błędy 500 (przeciążenie).

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    nio ja bym polecał tylko roxr.com - safe mod nie służy joomli - ale to nie przeszkadza - nie spotkałem sie z problemami - fakt faktem pod joomlą może jest trosik gorzej niż pod mambo - nio, ale wszystkie nowe dodatki, moduły nie są jeszcze specjlanie napisane pod joomla - tak to rozkwiniam a czy dobrze? -> większość to problemów z polszczonymi, gdyż często Nasi robią błędy i to publikują, co powodem jest częsty brak nawet zainstalowania

    Teraz roxr przenosi się na jeszcze pod lepszy serwer - więc bedzie szybciej wymiatać Ps. jest jeszcze jeden topik gdziś tutaj, gdzie podałem parę innych hostów

  9. #8
    Nowicjusz Bolo awatar
    Dołączył
    19-09-2005
    Skąd
    Mogilno, PL
    Wpisy
    16
    Punkty
    20

    Domyślny

    Oj chyba Maciek usnalem Ci posta - sorry - rozpedzilem sie przez tego links....costam - zbanowalem mu na razie nicka. Przy okazji pokleilem kilka jego postow...
    perl -e 'print $i=pack(c5,(41*2),sqrt(7056),(unpack(c,H)-2),oct(115),10)'

  10. #9
    Nowicjusz Bolo awatar
    Dołączył
    19-09-2005
    Skąd
    Mogilno, PL
    Wpisy
    16
    Punkty
    20

    Domyślny

    Takich trolli trzeba sie jak najszybciej pozbywac... Przyszedl mi mail a tym samym smsik ze zgloszeniem posta do moderacji a, ze bylem w poblizu kompa to zajrzalem i sie od razu za to wzialem... Ale fajnie wiedziec, ze ktos jeszcze reaguje Pozdrowionka
    perl -e 'print $i=pack(c5,(41*2),sqrt(7056),(unpack(c,H)-2),oct(115),10)'

  11. #10

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    To teraz czas na mój pierwszy post:
    poprosiłem na roxr.com o stworzenie konta. Nie odrzucili, ale też nie stworzyli.
    Może mi ktoś powiedzieć, jak długo nalezy poczekać?

    Link: http://forums.roxr.com/showthread.php?t=3131.

    A co myślicie o:
    - haa.pl?
    - oraz cba.pl + baza na badblock.com?

    Ewentualnie proszę o podanie mi serwisu oferującego lepsze "parametry".

    Czego potrzebuję?

    - serwer jak dla Joomla! [każdy dobrze wie ;)]
    + możliwość dodania 2 lub 3 subdomen
    [co to? subdomena to adres typu: coś.mojadomena, np. normalny adres to livio.cba.pl, a subdomena to pobierz.livio.cba.pl]
    Ostanio edytowane przez livio : 11-11-2005 21:43

Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •