Darmowy hosting - Strona 3
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 137

Temat: Darmowy hosting

  1. #21

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Troszkę do poczytania...

    Safe mode mają na ON!
    Niee... następny.
    Host.sk ma to samo.

    Przez to głupie ustawienie nie można administrować Joomlą!
    Da się jedynie zainstalować i oglądać stronę.

    Darmoland ma beznadziejną domenę.

    Vj_ powiedział, że może mi coś dobrego skołować, ale nie jest to pewne.

    byethost jest do tyłu.
    Konto mi stowrzyli, wsystko ładnie, pięknie, oprócz tego, że za ***ja nie mogę dostać się do domniemanego CPanela, pod którym kryje się VHCS.

    Roxr też jakieś dziwne. Od tygodnia na forum widnieje mój post, w którym napisałem, że będę używał tego konta, ale oni nic.

    Adres linksworld.roxr.com nie istnieje. Wręcz przeciwnie jest z kontem na byethoście. Adres linksworld.byethost.com istnieje.

    VHCS (www.VHCS.net) jest również używany na cba.pl, ale z tą różnicą, że na cba nie ma wewnętrznej b. danych.

    Ale zawsze jest zewnętrzna! ;)

    Aha: Roxr.com ma prawdziwego CPanela, z którego można zainstalować Drupala?
    Ostanio edytowane przez livio : 14-11-2005 18:46 Powód: Zapomniałem dopisać jednej rzeczy

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22

  4. #23
    Nowicjusz Bolo awatar
    Dołączył
    19-09-2005
    Skąd
    Mogilno, PL
    Wpisy
    16
    Punkty
    20

    Domyślny

    Maly offtopic:
    Cytat Wysłane przez livio
    To teraz czas na mój pierwszy post
    Pierwszy pod tym nickiem, dotychczas juz Ciebie poznalismy jako 'linksworld'. Bede mial na oku Twoje posty.
    perl -e 'print $i=pack(c5,(41*2),sqrt(7056),(unpack(c,H)-2),oct(115),10)'

  5. #24

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    A co powiecie na połączenie:
    cba.pl + badblock.com? (co? cba.pl => php, a badblock => mysql)

  6. #25
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-11-2005
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Hmm... zarejstrowałem się na www.roxr.com i nie wiem, jaki mam adres Oni nie przydzielają z góry jakiś adresów? Bo z euroDNS mam domaina, ale co mam wpisać do panelu? Mógłby mi ktoś pomóc?

  7. #26
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Mglisty: adres masz taki, jaką masz domenę, w przypadku takich hostingów, które dają serwery z cpanelem, musisz sam posiadać domenę i Ci podpinają, nie rozumiem, jak ktoś Ci mógł sprzedać konto bez podpięcia domeny jakiejś Raczej wątpliwe, że masz możliwość nawet posiadania konta w podfolderze ich domeny głównej, bo byś nie mógł tak zarządzać. Sam mam resellera i cpanela znam dość dobrze (nawiasem mówiąc, niesamowicie potrafi z serwera zrobić sieczkę, jak podmieni biblioteki w systemie) każde konto jakie podpinam znajomemu za friko jest z domeną, którą on sobie sam kupił i sam sobie za nią płaci.

    Pozdrawiam i powodzenia, możesz ew. napisać jak się sprawa ma, być może inne firmy to inaczej zorganizwały, ale nie mam czasu czytać i analizować ich oferty hostingowej, bo mnie mało to interesuje.
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  8. #27
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    dokładnie adres masz taki jak podałeś jaki byś chciał - inaczej by Ci nie dali - dlaczego bo tam działa ostro admin tego serwera - i pewnie masz taki: twój np. ligin.roxr.com - w cpanel możesz sobie bodajże zmienić domenkę - ale nie gwarantuję

  9. #28
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-11-2005
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie prosiłbym o pomoc, gdyby działało Wiem, że zwykel to jest coś w stylu www.******.serwer.com, ale w tym wypadku nie działa Nawet w cpanelu nic nie ma A zresztą...:cool:

  10. #29
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    nio a dostałeś emaila, że dostałeś konto? W nim było wszystko podane co i jak

  11. #30

    Domyślny

    najważniejsze czy dostałeś maila? bo jak nie tzn że nie potwierdzili twojego zgłoszenia o serwer... :/

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •