Darmowy hosting - Strona 4
Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Wyniki 31 do 40 z 137

Temat: Darmowy hosting

  1. #31

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Można dostać prywatną wiadomość o koncie, tak jak ja.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #32

    Domyślny

    na byethoście nie ma takich problemów... dostajesz maila z wszystkimi danymi konta, nie miusz pisać postów z prośbą... a mi narazie joomla śmiga i nie narzekam pomimo safe moda i braku biblioteki zlib

  4. #33
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    roxr ogólnie jest lepszy, lecz teraz coś znów Admin wymodził i nie wiadomo czy bez pisania postów nie wstawią reklam, czy 5 $ - tak tylko szybko przepatrzyłem meila - ziobaczymy

  5. #34
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-12-2005
    Wpisy
    41
    Punkty
    11

    Domyślny

    Witam wszystkich podam Wam tutaj chyba najlepszy darmowy hosting z jakim się spotkałem w polskim i nie tylko internecie ma on także jakieś wady ale jest to napewno perełka. www.bitmar.net w takiej subdomenie adres niżej specyfikacja


    Abonament miesięczny: 0 PLN
    Abonament kwartalny: 0 PLN
    Abonament półroczny: 0 PLN
    Abonament roczny: 0 PLN

    Pojemność serwera: 50 MB
    Transfer miesięczny: 1 GB
    Transfer roczny: 12 GB
    Zaparkowane domeny: X
    Subdomeny: 1
    Konta E-mail: 1
    Konta FTP: 1
    Baza danych MySQL i PostrgreSQL: 1- brak ograniczeń
    Listy dyskusyjne: 1
    Przekierowania E-mail: 1
    Filtry E-mail: 1
    Automatyczne odpowiedzi E-mail: 1
    Domena .pl gratis lub dodatkowy miesiąc hostingu: X

    Podwojenie pojemności konta (rocznie): X
    Dodatkowe 1GB transferu (miesięcznie): X

    Dedykowany adres IP: X
    Zmiana nazwy użytkownika konta: X
    Aktywowanie SSL dla domeny (bez certyfikatu): X
    Aktywowanie SSL dla domeny (z certyfikatem): X
    Inne niestandardowe usługi: X

    UWAGA! W przypadku wyjątkowo ciekawych stron (zarówno wizualnie jak i tematycznie) możliwe są odstępstwa ad powyższego zestawienia dla kont darmowych. Jeśli posiadasz ciekawą stronę i sądzisz, że zyska ona nasze uznanie to napisz. Zależnie od Twoich potrzeb i tego czy uznamy stronę za wartościową - możliwy sponsoring nawet kont z pakierów PRO!!!
    Jeśli chodzi o php to jest oczywiście BEZ SAFE_MODE - brak kołopotów z instalowaniem komponentów.

    PHP built On: Linux bitmar1.bitmar.net 2.6.9-22.0.1.ELsmp #1 SMP Thu Oct 27 13:14:25 CDT 2005 i686
    Database Version: 4.1.14-standard
    PHP Version: 4.4.2RC2-dev
    Web Server: Apache
    WebServer to PHP interface: apache2handler
    Joomla! Version: Joomla! 1.0.4 Stable [ JoomlaPL.com ] 21-Nov-2005 10:00 UTC
    User Agent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; pl) Opera 8.50
    Relevant PHP Settings:
    Safe Mode: OFF
    Open basedir: /home/rolando/:/tmp/:/var/www/:/usr/local/lib/php/:/etc/virtual/
    Display Errors: ON
    Short Open Tags: ON
    File Uploads: ON
    Magic Quotes: ON
    Register Globals: ON
    Output Buffering: OFF
    Session save path: /tmp/
    Session auto start: 0
    XML enabled: Yes
    Zlib enabled: Yes
    Disabled Functions: none

    brak również kłopotów z /tmp i to co osobiście najbardziej przypadło mi do gustu obsługa klienta WZOROWA!!! admin odpowiada niemal natychmiast jeśli jest jakiś większy problem nawet na GG jest rozwiązywany od ręki. POLECAM GORĄCO!!!!!
    Pozdrawiam
    edit:
    No i jeszcze jedno działa mod_rewrite czy jakoś tak potrzebne do uruchomienia systemów pozycjonujących oraz mail ze strony!!!
    Ostanio edytowane przez rolando : 06-12-2005 14:23

  6. #35
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-11-2005
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Strona fajna, ale poza tym jedyna szczególna rzecz na tym serwerze to to, że jest polski... Roxr jest większy i ma 30x większy transfer meisięczny

  7. #36
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    To co napisał roland, to całkiem niezła oferta dla kogoś kto chce się pobawić w prowadzenie własnej strony www, co do limitów transferów, to mala stronka www w zupełności może popracować na takim konie, konta z transferem 5000 mb/ m-c są przyzwoite i nawet do 10 tyś odwiedzin dziennie nie przekroczy tego limitu jeśli to nie jest jakiś serwis serwujący pliki.
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  8. #37

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    A gdzie tam jest "zarejestruj" lub zamów?

  9. #38
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-12-2005
    Wpisy
    41
    Punkty
    11

    Domyślny

    klikasz na cenę wypelniasz formularz i za kilka minut masz konto moje było aktywne po 7 minutach!!! cho pisze ze do 2 godzin później tworzysz bazę w panelu na stronie i można instalować joomla! .
    pozdrawiam.
    ps. roxr jest większy ale jak tam z obsługą ile cczekasz na odpowiedź admina?
    ja czekałem kilka minut. czy można coś zmienić w ustawieniach konta?
    tu zrobią dla Ciebie wszystko co będzie możliwe.(i dla nich bezpieczne ) np mam bazę w iso i utf wszystko aby joomla pracowła ok i wszystkie dodatki nie wiem jak to admin zrobił ale baza sama się dostosowuje do potrzebnego kodowania i trwało to kilka minut wystarczyło napisać na gg! admin jest praktycznie cały czas dostępny!!! i jest UPRZEJMY co nie zawsze się dzarza, a to jest chyba równie ważne jak parametry bo co z tego że jest to i tamto jak jakaś pierdoła utrudnia korzystanie z serwera a na jaką kolwiek odpowiedź admina trzeba czekać kilka dni???

  10. #39
    Bywalec
    Dołączył
    22-10-2005
    Wpisy
    109
    Punkty
    12

    Domyślny

    Widzę, że jesteś dobrze zorientowany - to może powiesz mi gdzie są zlokalizowane serwery? Na swojej stronie piszą o swoich "kilku tysięcy angielskich użytkowników", ale nie wiadomo czy tutaj na Kontynencie czy w Stanach.

  11. #40

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Trafiłem tam,
    adres do zamówienia to:
    http://www.bitmar.net/zamow-tani-hosting-free.php

    Jedno pytanko: jaki jest adres strony użytkownika z takim kontem?

    user.bitmar.net?

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •