vBulletin - integracja
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 14

Temat: vBulletin - integracja

  1. #1

    Domyślny vBulletin - integracja

    Czy jest jakiś mod integrujący forum vBulletin (albo IPB) z Joomlą??? takie coś jak przy smf (tzn. że wystarczy się logować na stronce + wyświetlanie ostatnich tematów...)

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Dla vb mozesz znaleźć na dev.joomla.org . Jakbys nie mogl naleźć, to daj znac, gdzieś mam link. Jeszcze go u nas nie testowaliśmy.
    Ostanio edytowane przez zwiastun : 23-10-2005 16:13

  4. #3

    Domyślny

    Wiem już że się to nazywa vBridge, ale pilku nie moge znaleźć... więc jakbyś miał linka to proszę o niego

  5. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    hmm, plikow nie ma tam gdzie byly, wydaje mi sie ze mialem je gdzies sciagniete na dysk, poszukam i jak cos dam na forum. Moze zostawilem je w pracy wiec ewentualnie dam odpowiedz jutro

    tu jest ich wersja dla mambo ale powinny tez dzialac pod joomla http://mamboforge.net/frs/?group_id=106

  6. #5

    Domyślny

    spoko. wytestuje je najwyżej napiszę z jakim skutkiem ;) ;) ;)

  7. #6
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Zgodnie z obietnica podaje link do pliku kotry pobrale jakis czas temu z dev.joomla.org aczkolwiek nie wiem czemu jest juz niedostepny.

    Oto link: http://www.forensic-medicine.pl/joom..._1.0_vb3.5.zip

    Screeny sa z mambo ale opisy jak patrzylem pod joomla no i na pliki tez do joomla.

  8. #7

    Domyślny

    no to mam teraz zonka bo musi być strona i forum na jednej bazie instalnięte... a ja zrobiłem każde na osobnej... nie da się ich teraz połączyć, ale czy jest możliwość zmiany bazy danych, albo joomli albo vbulletina? jeśli tak to napiszcie mi tutaj, żebym mógł je sobie zintegrować... pzdr!

  9. #8
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    zobacz do manuala, o ile pamietam bylo to tam opisane

  10. #9

    Domyślny

    do manuala??? jestem nowy więc jeszcze nie do końca jarze... na stronce instrukcja czy jakiś plik, czy help w panelu admina... (wstyd mi za takie pytanka, ale cóż...)

  11. #10
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    spoko nie wyrazilem sie precyzyjnie
    w paczce do ktorej dalem Ci link jest bardzo dobry podrecznik jak instalowac

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •