Ustawienia w artykułach
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Ustawienia w artykułach

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    06-03-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Ustawienia w artykułach

    W instrukcji Joomla odnośnie ustawień w artykułach jest napisan: "...Pierwsza z możliwości jest niezwykle przydatna, jeśli w parametrach atykułu wybierzesz opcję Wprowadzenie => Ukryj." i dotyczy to ustawień wprowadzenia i tekstu głównego względem siebie (np. aby wprowadzenie nie było widoczne w tekscie głównym. Przejrzałem kilka edytorów i nie znalazłem takiej opcji...
    Drugie pytanie dotyczy również artykułów: Czy jest możliwość aby wybrany artykuł był zawsze pierwszym na stronie głównej niezależny od innych sekcji/kategorii czyli nie zmieniał położenia przy sorcie wg daty?
    Radek

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz magdaa awatar
    Dołączył
    04-10-2006
    Skąd
    Włocławek
    Wpisy
    768
    Punkty
    163

    Domyślny

    a może chodziło o zakładkę parametry, a w nim "Tekst wprowadzający" ? ;)
    1. Zanim zadasz pytanie - poszukaj na forum - być może ktoś już miał taki problem i go rozwiązał.
    2. Jeśli nie - sprawdź, czy odpowiedź nie znajduje się na Joomla!Wiki

    Polskie Centrum Joomla!
    pozdrawiam - Magda

    Shine On You Crazy Diamond ...

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    06-03-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wielkie dzięki. Pozdrawiam . Radek

  5. #4
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    ja równiez bym się chętnie dołozył do pytania o kolejności artykułow na pierwszej strnonie..

    a do niego dołozyłbym jeszcze swoje: co trzeba edytować (domyslam się że jakiś plik, tylko jaki) aby artykuły na głównej stronie wyświetlały się jeden pod drugim.. bo jesli dam wiecej niż 2 arty (np.3) to widze je w ten sposób, że pierwsz artykuł jest elegancko na samej górze, natomiast pod nim znajduja sie dwa artykuły na taj samej lini, w dwóch kolumnach (z lewej jesden i z prawej drugi)

    dziękuje za pomoc z góry
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  6. #5
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    skad pomysl ze jakies pliki trzeba edytowac ? Joomla to CMS a nie mocium-panie-bajer-file-wrapper poszukaj w necie i na forum na temat "artykuły na stronie głównej" , "artykuły na startowej", "kolejność newsów"

  7. #6
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    hehe... wiesz taki zawodowy nawyk.. do tej pory wszystkie strony pisałem ręcznie hehe.. ale dobrze wiedziec, no wiec poszperam jeszcze, bo póki co to co znalazłem nie pomogło ;)

    edit:
    ok, znalażłem rozwiązanie.. to banalnie łatwe, ale nie kumałem słowa "szpalet" hehe jakby ktoś szukał rozwiązania, to znajdzie tutaj: http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=9411
    Ostanio edytowane przez idek : 10-05-2007 18:12 Powód: rozwiązalem problem
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •