CMS-frontacje 2007 - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 17 z 17

Temat: CMS-frontacje 2007

  1. #11
    Debiutant
    Dołączył
    25-05-2007
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny Terminarz

    Witam,

    Chciałbym zapytać czy zostały ostatecznie uzgodnione zmiany dotyczące przedsięwzięcia. Chodzi mi głównie o konstrukcję dokumentu i terminarz.

    Myślę, że wszystkich interesuje również kto (nazwy systemów) zgodził się wziąć udział w akcji.

    Pozdrowienia,

    Juliusz Całyniuk

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    Z przyczyn zdrowotnych sprawa sie przeciagnie. Po krótce tylko powiem, że dość mały odzew albo formularze kontaktowe do bani.
    W tygodniu napisze co i jak, teraz musze nadrobic troche zlecen bo od 2 tyg mi wszystko lezy (tudzież stoi) ale mi nie wisi ;) wiec sprawa nie zdechnie.

  4. #13
    Debiutant
    Dołączył
    25-05-2007
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki za update.

    Jeżeli odzew będzie słaby, może postaramy się zadziałać grupą?

    Daj prosze znać za jakiś czas co się dzieje. Może łatwiej będzie korzystać z maili do kontaktu bezpośredniego w sytuacji, gdy jest tylko kilka osób zainteresowanych w tej chwili.

    W każdym razie przyda się taki podsumowanie na forum - informacja o przesunięciu w czasie i propozycja co dalej.

    Pozdrowienie i do usłyszenia!

  5. #14
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    Całość poleci pod nazwą cmsPlay jako szerszego "przedsięwzięcia" z polem do popisu (redaktorskim a może i cos więcej) dla większego grona. Strona jest juz sprawna, czeka na domene org (zapłacone z mich skromnych profitów programu partnerskiego z hostingodawcą - bedzie do końca tygodnia). Przed weekendem podam detale, bo trzeba będzie przetestować to ostro zanim sie puści szerszej publice.

    Na bank będą potrzebni chętni do instalacji (pierwej "swoich" a docelowo wszystkich) CMSów w trybie admin-demo ... nie wiem czy wszystkie mają i na ile to bezpieczne - once kozie death ;)

    Jeżeli są jakieś pomysły które trzeba wziąć pod uwagę już na wstępnym etapie to czekam na info. Kwestia hostingu CVS i SVN jest w trakcie negocjacji.

    WAŻNE:
    Nie zamierzam być wielkim uzurpatorem i chętnie na wstępie pozbyłbym się z listy TO_DO jakiegoś zadania. Np. Regulaminu Frontacji lub napisania różnych innych formalnych dyrdymałów jak Polityka Prywatności, albo Warunki Użytkowania (szablony są) - chętnie również widziałbym niespełnionych redaktorów
    Oczywiście poza "pod-zlecaniem" moge dopisać sobie jakieś dodatkowe bajery - tylko kwestia zgłoszenia zapotrzebowania.

  6. #15
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    Wstępny szkielecik jest na www.cmsplay.org , pytanie do non-joomla-party : czy "wasze" CMSy posiadaja opcję admin-demo, tak aby móc pokazać część opcji administracyjnych ... bezpiecznie ... czy może właśnie dla bezpieczeństwa lepiej porobić w dogodnym terminie screeny / animacje / interaktywne prezentacje paneli administracyjnych ? Ewentualnie czy posiadacie (nie szukałem) takie gotowe strony-demo ?

    Strone podaję, żeby było widać, że coś się dzieje, na razie nie ma sensu reklamować, kończę zabezpieczenia no i w takiej formie to lepiej się na oczy nie pokazywać ;P

  7. #16
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    [...]
    Ostanio edytowane przez kurtz : 18-02-2008 13:54

  8. #17
    Debiutant
    Dołączył
    29-08-2006
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dobrze, że coś się ruszyło - jeszcze trochę, a artykuł musiałbym pisać na nowo ;)
    Szablon - ujdzie, choć strasznie wkurza mnie menu poziome - zasłania część komunikatów.
    ...bo prorok jest tylko jeden...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •