home.pl i Joomla
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: home.pl i Joomla

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-01-2007
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny home.pl i Joomla

    Witam,

    Zainstalowałem Joomle 1.0.12 (wersja nie ma znaczenia no ale) na serwerze home.pl. Wszystko niby ok, strona główna się wyświetla, ale gdy chce wejsc do xxxxx.com.pl/administrator to wywala mi błąd
    Kod PHP:
    Fatal error:  Class 'adminLanguage' not found in /administrator/index.php on line 41 
    Nie wiem co jest na serwerze az.pl smiga bez problemow na lokalnym WebServ 1.3 tez nie ma problemów.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    sprawdź czy masz wszystkie pliki wgrane, najlepiej puszczając jeszcze raz upload katalogu /administrator/

    no i nie wiem jak inne ustawienia serwera - home teraz wprowadza php 5 i są z tym kłopoty

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-01-2007
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Rybik Zobacz wiadomość
    sprawdź czy masz wszystkie pliki wgrane, najlepiej puszczając jeszcze raz upload katalogu /administrator/

    no i nie wiem jak inne ustawienia serwera - home teraz wprowadza php 5 i są z tym kłopoty
    Co do wgrywania to robilem to kilka krotnie poniewaz nie moglem uwieżyć w ten błąd bo pierwszy raz sie z tym spotkałem.

  5. #4
    Przeglądacz daresh awatar
    Dołączył
    18-12-2005
    Wpisy
    50
    Punkty
    11

    Domyślny

    Nie pamiętam dokładnie, bo Joomlę! na home.pl instalowałem prawie rok temu, jednak z tego, co pamiętam to jak pojawiały się takie błędy to winny był plik configuration.php a konkretnie to chyba źle ustawiona zmienna $mosConfig_absolute_path

    Może to coś pomoże
    www.psychologia-spoleczna.pl

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-01-2007
    Wpisy
    22
    Punkty
    10
    Cytat Wysłane przez daresh Zobacz wiadomość
    Nie pamiętam dokładnie, bo Joomlę! na home.pl instalowałem prawie rok temu, jednak z tego, co pamiętam to jak pojawiały się takie błędy to winny był plik configuration.php a konkretnie to chyba źle ustawiona zmienna $mosConfig_absolute_path

    Może to coś pomoże
    Dzieku daresh kombinowalem i wyszlo :cool:

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-11-2005
    Wpisy
    91
    Punkty
    11

    Domyślny

    spróbuj zalogować się do panelu nazwą serwera a nie domeną

    o instalacji na home było kiedyś trochę tutaj: http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=3594

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •