MultiThumb 1.1 - polskie tłumaczenie - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Wyniki 31 do 32 z 32

Temat: MultiThumb 1.1 - polskie tłumaczenie

  1. #31
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Re:

    Dzięki wielkie za pomoc. Jeżeli możesz wytłumacz mi jeszcze (to już łopatologia :/) - czyli mam wpisywać w edytorze {multithumb opcja=atrybut} czy można to wstawiać z automatu (jak w jogadgets przyciskami)? Niestety, angielski u mnie kulawy, więc trochę minie zanim to rozszyfruję :/ Poszukam opisu opcji i ich atrybutów. Dziękuję raz jeszcze za pomoc,
    pozdrawiam, Jacek.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #32
    Debiutant
    Dołączył
    26-01-2009
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Pozwolę sobie odświeżyć lekko temat gdyż ma problem z owym dodatkiem... ;)
    Zacznę od tego, że mam już wszystko pięknie zainstalowane... prawdopodobnie mam zaznaczone dobre opcje, ale za cholerke nie chcą mi się wyświetlać obrazki wtf?
    Tworze owy artykuł, klikam przycisk od mosimage, wybieram wcześniej zgrane zdjęcie w alt text wpisuje mt_gallery:
    I klikam Apply, następnie zapisuje artykuł, ale nie wyświetlają mi się w nim obrazki...
    Jednak gdy się bawiłem w opcjach i zmieniłem ustawienie, Zakres stosowania > Zastosuj do > Wszystkie obrazy to działało normalnie, lecz reszta grafiki na mojej stronie... te które nie miały zostać zmienione także się zmieniły :/
    Multithumb mam na pozycji 1, a mosimage na 2 więc w tym także nie tkwi problem;/
    Dodam, że jeszcze bawiłem się w opcji: Stosuj tylko w treści z {multithumb} Jednak wtedy także nie wyświetlało mi zdjęcia...
    Nie wiem może coś nie doczytałem i za mt_gallery: mam coś dopisać? W co szczerze wątpię...Bardzo proszę o pomoc gdyż jest to niezbędne do dalszego funkcjonowania mojego serwisu ;(

    Wersja:
    Multithumb 2.0 PL

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •