MultiThumb 1.1 - polskie tłumaczenie - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 32

Temat: MultiThumb 1.1 - polskie tłumaczenie

  1. #21

    Domyślny

    Dla pierwszego obrazu z pierwszej galerii ustawiasz "Tekst zastępczy" (atrybut alt) mt_gallery:Galeria 1

    Dla pierwszego obrazu z drugiej galerii ustawiasz "Tekst zastępczy" (atrybut alt) mt_gallery:Galeria 2

    Dla pierwszego obrazu z trzeciej galerii ustawiasz "Tekst zastępczy" (atrybut alt) mt_gallery:Galeria 3

    i tak dalej...
    extendmedia.pl - w pracy najważniejsza jest pasja

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Debiutant
    Dołączył
    27-06-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam, mam taki mały problem, Czy da sie zrobic galerie ktora bedzie uruchamiana standardowo przez miniaturke podana w img src, reszta plikow w galerii ma nie byc widoczna na stronie, ale po kliknieciu miniaturki bedzie mozna je przegladac za pomoca next i prev.

    Moze da sie to uzyskac za pomoca innego bota?? Kazde sugestie beda pomocne
    Z gory dzieki i pozdro

  4. #23

    Domyślny

    Da się.

    Wystarczy standardowo stworzyć galerię i ustawić w panelu administracyjnym Multithumb'a opcję "Max. liczba miniatur w zbiorze obrazów" równą 1.
    extendmedia.pl - w pracy najważniejsza jest pasja

  5. #24
    Debiutant
    Dołączył
    27-06-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    ze tez na to nie spojzalem Wielkie dzieki rapha

  6. #25
    Bywalec mino awatar
    Dołączył
    16-06-2006
    Wpisy
    166
    Punkty
    27

    Domyślny

    Świetna robota. A czy może da się wykonać wersje utf-8 ?

  7. #26
    Bywalec
    Dołączył
    24-12-2006
    Wpisy
    280
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jak dodaję koło siebie jakieś 10 obrazków to w FF i Operze ładnie układają mi sie po dwa w wierszu. Jednak w IE są np. po 5 w wierszu i rozciągają cała stronę. Jak tego uniknąć ?

  8. #27
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Re:

    A może mi ktoś podpowiedzieć taką rzecz: napisaliście, że: - przechodzisz to "Dodatki - witryna" i ustawiasz taką kolejność, aby Multithumb był wyżej niż MOSImage U mnie nie da się ustawić MOSImage niżej.. Jest na pierwszym miejscu i nie ma przy nim (tylko przy nim) strzałek, które pozwalają obniżyć bota. Pozdrawiam, Jacek.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  9. #28
    Bywalec mino awatar
    Dołączył
    16-06-2006
    Wpisy
    166
    Punkty
    27

    Domyślny

    Wpisz mu numerek 2 przy liczbach z kolejnością, a następnie wciśnij ikonę dyskietki.

  10. #29
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Re:

    Dzięki, spróbuję. MOSImage ma numer bodajże (teraz nie mam jak sprawdzić) -10000. Ale mam jeszcze jedno pytanie - ponieważ dopiero go zaczynam używać, czy może mi ktoś podpowiedzieć taką rzecz: pomimo tego, że nie dał się przesunąć nad MOSImage opublikowałem go. Mam na stronie głównej moduł ze zdjęciem (dość dużym) i po uruchomieniu multithumb wszystkie zdjęcia (łącznie z tym dużym) zmieniły wielkość na zadaną w ustawieniach dla miniaturek. Czy można te wielkości ustawić jakoś dla różnych zdjęć? Próbowałem w edycji html tego modułu, ale tam mam tylko {mosimage}, nic więcej.
    Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  11. #30
    Bywalec mino awatar
    Dołączył
    16-06-2006
    Wpisy
    166
    Punkty
    27

    Domyślny

    Trzeba korzystać z opcjie {multithumb opcja=atrybut} przez zdjęciem do zmiany.
    Wszystko jest opisane tutaj: http://www.kreacom.dk/mambots/multithumb.html
    Natomiast tym narzędziem łatwo pozmieniasz opcje dla danego obrazka:
    http://www.kreacom.dk/mambots/multithumb/mtparams/

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •