Przenosiny intranetu
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Przenosiny intranetu

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-02-2006
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny Przenosiny intranetu

    Witam wszystkich.
    Mam problem z przeniesieniem joomla 1.0.3 z serwera na serwer. Portal tworzony był na serwerze pod adresem http://pakomax.pl/intranet a teraz jest przenoszony na serwer wewnątrz "firmy".
    Na początek proszę zerknąć na http://pakomax.pl/zapytanie/rk.JPG
    Nie chodzi mi juz nawet o krzaczki bo to idzie jeszcze przeżyć (na spokojnie można je sobie poprawić), ale o fakt że na sewerze widać ładnie cały serwis razem z grafiką a na koncówkach (komputerach w sieci) tak jak na zdjeciu tzn bez grafiki i całego css'a. Ze zwykłymi stronkami nie ma problemu ale z systemami portalowymi typu mambo i joomla są. Ponieważ ma to być serwis wewnętrzny więc ten problem trzeba by jakoś rozwiązać a samemu nie mam pomysłu za co się zabrać, dlatego tez zwracam sie z prośbą do Was abyście moze podrzucili mi pomysł jak sie z tym uporac, a moze już ktoś to przerabiał i zna odpowiedź. Bardzo proszę o odpowiedzi..
    Pozdrawiam wszystkich "zarażonych" joomlą ;)
    Paweł K

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Witam
    Problem jest zwiazany z różnym adresem dostępu. Raz gdy widzisz u siebie a dwa jak kto z zewątrz widzi. Musisz ustawic live site dla adresu ktory masz z zewnatrz i u siebie tez z takiego korzystac

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-02-2006
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny podziekowanie

    Dziękuję za szybką odpowiedź. Oczywiście pomogło!!
    POzdrawiam. PAKOMAX

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •