jEvents - kompletnie po polsku
Wyniki 1 do 10 z 29

Temat: jEvents - kompletnie po polsku

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Blokowany
    Dołączył
    26-02-2007
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez alex51 Zobacz wiadomość
    Gratuluję tupetu! Nam też przyjdzie oceniać Twoje podejście i mam nadzieję, że nie będziesz liczył na rychłą pomoc po takich odzywkach.
    hehe, widzę kult wodza dalej żywy.

    ---------- Post dodany o 09:33 ---------- Poprzedni post był o 09:25 ----------

    Cytat Wysłane przez ekumi Zobacz wiadomość
    Na razie odsyłam Cię, drogi kolego, do lektury treści zawartych w poradnikach o joomla! przeznaczonych dla początkujących użytkowników. Zapoznając sie choćby wstępnie z nimi sam stwierdzisz, że Twoje wcześniejsze uwagi na temat udzielanych porad są zupełnie pozbawione sensu. Później serdecznie Cię zapraszam do zapoznania się z treściami tego forum (nie wspomnę już o jego regulaminie) po to, byś poczuł jego klimat i doszedł do wniosku, jakie zasady tutaj obowiązują. A na koniec zapraszam Ci, byś dołączył do społeczności użytkowników świadomych tego, po co na to forum się zagląda.
    No to zajrzyjmy do tego regulaminu może wspólnie, co:

    • Pytanie ...powinno poruszać tylko jeden problem
    • Nie należy umieszczać żadnych osobistych komentarzy, nie związanych z tematem

    Czy zatem drogi pretendencie do bycia moim kolegą, coś mi umknęło? Czy może Tobie (nie poruszyłeś żadnego problemu, a do tego pozwoliłeś sobie na osobiste komentarze, nie związane z tematem)?

    Pozdrawiam.

    ---------- Post dodany o 12:21 ---------- Poprzedni post był o 09:33 ----------

    Otrzymałeś ostrzeżenie na Joomla! Polskie forum użytkowników
    Witaj Mad-Dam,

    Z przykrością informujemy, że na Joomla! Polskie forum użytkowników udzielono Ci ostrzeżenia.

    Powód: Niestosowne zachowanie

    -------
    Ostrzegam przed konsekwencjami niestosownego zachowania!
    -------

    Ilość punktów karnych: 1

    Panie Moderatorze alex51, poproszę o merytoryczne uzasadnienie, w szczególności definicję niestosownego zachowania, bo w regulaminie nie znalazłem. Wyjaśnienie poproszę na forum.
    Ostanio edytowane przez Mad-Dam : 26-07-2010 12:23

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •