jEvents - kompletnie po polsku - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 29 z 29

Temat: jEvents - kompletnie po polsku

  1. #21
    Wyjadacz ekumi awatar
    Dołączył
    10-11-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    514
    Punkty
    48

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Mad-Dam Zobacz wiadomość
    Chyba żartujesz złociutki. Mam uznać za poradę to, że pytam się o wersję 1.5.4, a ktoś mi sugeruje 1.5.3? Jakbym chciał 1.5.3 to bym sobie wgrał 1.5.3. Albo żebym sobie sam przetłumaczył? Hehe, dobre. Pogratulować dowcipu z rana Pomijając już fakt, że nie Tobie oceniać wypowiedź nie skierowaną do Ciebie.
    Na razie odsyłam Cię, drogi kolego, do lektury treści zawartych w poradnikach o joomla! przeznaczonych dla początkujących użytkowników. Zapoznając sie choćby wstępnie z nimi sam stwierdzisz, że Twoje wcześniejsze uwagi na temat udzielanych porad są zupełnie pozbawione sensu. Później serdecznie Cię zapraszam do zapoznania się z treściami tego forum (nie wspomnę już o jego regulaminie) po to, byś poczuł jego klimat i doszedł do wniosku, jakie zasady tutaj obowiązują. A na koniec zapraszam Ci, byś dołączył do społeczności użytkowników świadomych tego, po co na to forum się zagląda.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Blokowany
    Dołączył
    26-02-2007
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez alex51 Zobacz wiadomość
    Gratuluję tupetu! Nam też przyjdzie oceniać Twoje podejście i mam nadzieję, że nie będziesz liczył na rychłą pomoc po takich odzywkach.
    hehe, widzę kult wodza dalej żywy.

    ---------- Post dodany o 09:33 ---------- Poprzedni post był o 09:25 ----------

    Cytat Wysłane przez ekumi Zobacz wiadomość
    Na razie odsyłam Cię, drogi kolego, do lektury treści zawartych w poradnikach o joomla! przeznaczonych dla początkujących użytkowników. Zapoznając sie choćby wstępnie z nimi sam stwierdzisz, że Twoje wcześniejsze uwagi na temat udzielanych porad są zupełnie pozbawione sensu. Później serdecznie Cię zapraszam do zapoznania się z treściami tego forum (nie wspomnę już o jego regulaminie) po to, byś poczuł jego klimat i doszedł do wniosku, jakie zasady tutaj obowiązują. A na koniec zapraszam Ci, byś dołączył do społeczności użytkowników świadomych tego, po co na to forum się zagląda.
    No to zajrzyjmy do tego regulaminu może wspólnie, co:

    • Pytanie ...powinno poruszać tylko jeden problem
    • Nie należy umieszczać żadnych osobistych komentarzy, nie związanych z tematem

    Czy zatem drogi pretendencie do bycia moim kolegą, coś mi umknęło? Czy może Tobie (nie poruszyłeś żadnego problemu, a do tego pozwoliłeś sobie na osobiste komentarze, nie związane z tematem)?

    Pozdrawiam.

    ---------- Post dodany o 12:21 ---------- Poprzedni post był o 09:33 ----------

    Otrzymałeś ostrzeżenie na Joomla! Polskie forum użytkowników
    Witaj Mad-Dam,

    Z przykrością informujemy, że na Joomla! Polskie forum użytkowników udzielono Ci ostrzeżenia.

    Powód: Niestosowne zachowanie

    -------
    Ostrzegam przed konsekwencjami niestosownego zachowania!
    -------

    Ilość punktów karnych: 1

    Panie Moderatorze alex51, poproszę o merytoryczne uzasadnienie, w szczególności definicję niestosownego zachowania, bo w regulaminie nie znalazłem. Wyjaśnienie poproszę na forum.
    Ostanio edytowane przez Mad-Dam : 26-07-2010 13:23

  4. #23
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Niestosowność oceniam subiektywnie, wynika to z racji zdobytego wiele lat temu wychowania, którego Panu jak widać z jego wypowiedzi mocno brakuje. Nie mam obowiązku uzasadniania nikomu swojej oceny czyjegoś zachowania, a w szczególności osobie, którą oceniam jako nieodpowiedzialną. Nie mam zamiaru wdawać się z Panem w żadne polemiki, zwróciłem jedynie uwagę na niestosowność zachowania. Ze swej strony mogę jedynie wnioskować do administratora o usuniecie konta osoby ze wszech miar tutaj niepożądanej.

  5. #24
    Blokowany
    Dołączył
    26-02-2007
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    Drogi Panie,

    przykro mi to powiedzieć, ale w mojej ocenie nie zasługuje Pan w żaden sposób na status moderatora i nie radzi Pan sobie z danymi Panu uprawnieniami. Nie jest Pan w stanie w żaden sposób odnieść się merytorycznie do swojego postępowania, wniosek z tego dla mnie jeden - kierują Panem wyłącznie emocje w podejmowaniu decyzji. Dodatkowo zamiast merytoryki pozwala Pan sobie na osobiste wycieczki o moim wychowaniu, lub jego braku - ociera się Pan dość mocno o pomówienie, więc zostawmy czym prędzej ten watek.

    Proszę mnie nie straszyć usunięciem konta, używając "wszech miary".

    P.S. Kwestii o nieodpowiedzialności, przyznam się, w ogóle nie zrozumiałem - jak można być nieodpowiedzialnym dyskutując o ... tłumaczeniu jednego z komponentów .

  6. #25
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Chamstwo ubrane w najpiękniejsze szaty chamstwem być nie przestaje. Zatem żegnamy Szanownego Pana!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #26
    Blokowany
    Dołączył
    26-07-2010
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wiadomość forum

    Zostałeś zablokowany z powodu:
    Chamstwo!
    Zablokowany do dnia: Nigdy
    Szanowni Panowie,

    jako że zostałem zablokowany, założyłem nowy profil. Słowa kierowane pod moim adresem traktuję jako pomówienie, proszę oczekiwać dalszych kroków w tej sprawie.
    Ostanio edytowane przez poz71 : 26-07-2010 16:15

  8. #27
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Straszyć Szanowny Pan może siebie sobą!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #28
    Bywalec
    Dołączył
    31-08-2009
    Wpisy
    242
    Punkty
    10

    Domyślny

    Pominąwszy głupie przepychanki z jednym z userów mam pytanie, bo widzę, że plik jest tłumaczony jako ISO. Będzie tłumaczenie prawidłowo współpracowało ze stroną kodowaną w całości w UTF-8?

    Edited: Dobra, pytanie było głupie, bo nie zauważyłem, że są trzy paczki.
    Ostanio edytowane przez morphic : 02-02-2011 11:30

  10. #29
    Bywalec
    Dołączył
    30-12-2009
    Wpisy
    436
    Punkty
    13

    Domyślny

    wiem ze J1.5 juz nie jest wpierana,ale potrzebuje spolszczenia do JEVENTS na Joomli 1.5, ktos cos, ma moze?

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •