moduł Płatności.pl dla Virtumart - Strona 3
Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 176

Temat: moduł Płatności.pl dla Virtumart

  1. #21
    Nowicjusz
    Dołączył
    31-03-2006
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    Racja...
    ale ze mnie osioł :o

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Bywalec
    Dołączył
    21-03-2006
    Wpisy
    141
    Punkty
    22

    Domyślny

    pisałem ci ze musisz kliknac potwierdz zamowienie

  4. #23
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-12-2005
    Wpisy
    81
    Punkty
    14

    Domyślny

    właśnie wrzuciłem poprawiona wersję
    +błędy znalezione przez Bruno
    +zmiany w nazwach zmiennych key, key2
    +poprawiłem plik checkout.PPL_notify.php - w components/com_platnosci

    wkrótce dalsze usprawnienia ...

  5. #24
    Bywalec
    Dołączył
    21-03-2006
    Wpisy
    141
    Punkty
    22

    Domyślny

    A)

    Mógłbyś napisać co zmieniłeś u siebie w sklepie że wchodząc do konta klienta nie da rady znow wybrac platnosci.pl i oczywiscie rodzajow : ecard, inteligo, etc. (czy chodzi tu o czas trwania sesji?)
    U mnie :
    np 1) jak nie dokonam transakcji biore wstecz i moge wybierac inna opcje. Nie wiem czy tak powinno byc

    2) wchodzac do panelu klienta/informacje o zamowieniu/ widok (np ostatnie zamowienie) moge dalej wybierac metode platnosci, u ciebie jest tylko podglad pod zamowowienie i tyle.

    B)

    Znalazłem błąd wchodząc u ciebie do PKO, kliknałem na dole strony "powrót do sklepu" i zamiast zwrocic strone z wyborem platnosci (tak mysle) pojawil sie komunikat : Transakcja przebiegła pomyslnie. Dziękujemy za dokonanie wpłaty

  6. #25
    Bywalec
    Dołączył
    21-03-2006
    Wpisy
    141
    Punkty
    22

    Domyślny

    Dzis uruchomiłem platnosci.pl oczywiscie z moim kluczem,itp
    Błedy podobne jak post wyżej,
    -powrót z pko konczy sie sukcesem
    -powrot z ecard konczy sie bledem nieokreslonym
    -powrot z ing jak w pko
    Z tego co zaobserwowałem sa tam dwa rodzaje linkow powrot pozytywny i bledny (cos jest pokopane z tym)

    -dalej mozna w nieskonczonosc przez panel klienta wchodzi do transakcji platnosci.pl i wybierac formę zaplaty

    Bylbym wdzieczny za info.

    Odwalasz kawał dobrej roboty ale cie trochę pomęcze jeszcze

    pzdr
    Ostanio edytowane przez bruno : 19-04-2006 22:35

  7. #26
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-10-2005
    Wpisy
    36
    Punkty
    11

    Domyślny

    Nie testowalem jeszcze "na zywo" z transakcjami bankowymi. Jedynie poprzez "bramke testowa".

    Bledy:

    - transakcje pozytywne oraz negatywne nie sa przez system rozpoznawane, mimo skonfigorowania. Status zamowienia nie zmienia sie mimo, ze ukazuje sie odpowiednia ikonka "V" lub "X"

    na tej samej stronie

    - "Kliknij ten link, aby zobaczyć szczegóły zamówienia. " przenosi do adresu:

    Kod PHP:
    domena.pl/index.php?option=com_phpshop&page=account.order_details&order_id=XX 
    com_phpshop a powinno byc com_virtuemart. Problem w tym, ze nie wiem gdzie to poprawic.


  8. #27
    Bywalec
    Dołączył
    21-03-2006
    Wpisy
    141
    Punkty
    22

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Adams_
    Nie testowalem jeszcze "na zywo" z transakcjami bankowymi. Jedynie poprzez "bramke testowa".

    Bledy:

    - transakcje pozytywne oraz negatywne nie sa przez system rozpoznawane, mimo skonfigorowania. Status zamowienia nie zmienia sie mimo, ze ukazuje sie odpowiednia ikonka "V" lub "X"

    Tak samo, status wogole sie nie zmienia u mnie

    na tej samej stronie

    - "Kliknij ten link, aby zobaczyć szczegóły zamówienia. " przenosi do adresu:

    Kod PHP:
    domena.pl/index.php?option=com_phpshop&page=account.order_details&order_id=XX 
    com_phpshop a powinno byc com_virtuemart. Problem w tym, ze nie wiem gdzie to poprawic.

    Prawdopodobnie chodzi o wpisc w pliku checkout.PPL_result.php linia 78

  9. #28
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-12-2005
    Wpisy
    81
    Punkty
    14

  10. #29
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-10-2005
    Wpisy
    36
    Punkty
    11

    Domyślny

    Moj problem byl spowodowany pozostawieniem (calkiem zapomnialem o nich) plikow w katalogu:

    Kod PHP:
    /administrator/components/com_virtuemart/classes/payment
    Wyrzucilem pliki:

    checkout.PPL_result.php
    formularz.php
    ps_platnosci.cfg.php
    ps_platnosci.php

    Zainstalowalem komponent com_platnosci_v1.0.2.zip, konfiguracja metody platnosci i wszystko gra.

    Podziekowania dla Autora

  11. #30
    Bywalec
    Dołączył
    21-03-2006
    Wpisy
    141
    Punkty
    22

    Domyślny

    1. Na poczatku wyswietlil sie błąd
    unlink($mosConfig_absolute_path."/administrator/components/com_virtuemart/classes/payment/ps_platnosci.php");
    unlink($mosConfig_absolute_path."/administrator/components/com_virtuemart/classes/payment/ps_platnosci.cfg.php");
    unlink($mosConfig_absolute_path."/administrator/components/com_virtuemart/html/checkout.PPL_result.php");

    Oczywiscie odinstalowlame stara wersje i usunalem wszystkie pliki platnsoci z dysku , dopiero potem zainstalowlam komponent. Po bledzie odisntalowalem i zainstalowalme ponownie blad juz sie nie wyswietlil

    2 .W historii raportów na platnosci.pl mam tak jak klikne rezygnuje np w pkko czy ing :
    NOT OK RESPONSE
    <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-2">
    Direct Access to this location is not allowed.


    Czy tak powinno byc?

    3. Jaki powinien być plik raportu podany w Adres raportów (na platnosci.pl): checkout.PPL_notify.php czy checkout.PPL_result.php

    W pomocy do komponentu na ekranie sie wyswietla result jak sie najedzie jest notify chyba ten drugi jest bledny
    Ostanio edytowane przez bruno : 21-04-2006 19:05

Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •