moduł Płatności.pl dla Virtumart - Strona 5
Strona 5 z 18 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Wyniki 41 do 50 z 176

Temat: moduł Płatności.pl dla Virtumart

  1. #41
    artur
    Gość

    Domyślny Brak autoryzacji dla danej transakcji - Rezygnacja i błędy php

    1.) Przy zapisywaniu konfiguracji wylatują Notice:

    Notice
    : Undefined index: wstepny_status in /home/users/sklep_garage/public_html/administrator/components/com_virtuemart/classes/payment/ps_platnosci.php on line 275

    Notice: Undefined index: potwierdzony_status in /home/users/sklep_garage/public_html/administrator/components/com_virtuemart/classes/payment/ps_platnosci.php on line 276

    2.) Dla każdej formy płatności dostaję komunikat:
    "Błąd : Brak autoryzacji dla danej transakcji - Rezygnacja"

    Raz magicznie udało mi się przejść przez transakcję testową, teraz nic nie działa testowałem różne warianty

    3.) Po wejściu na szczegóły nieopłaconego zamówienia dostaję:

    Notice: Trying to get property of non-object in /home/users/sklep_garage/public_html/administrator/components/com_virtuemart/html/account.order_details.php(109) : eval()'d code on line 4

    Notice: Trying to get property of non-object in /home/users/sklep_garage/public_html/administrator/components/com_virtuemart/html/account.order_details.php(109) : eval()'d code on line 5

    Notice: Trying to get property of non-object in /home/users/sklep_garage/public_html/administrator/components/com_virtuemart/html/account.order_details.php(109) : eval()'d code on line 6

    i w formularzu HTML mam puste dane użytkownika, przy zamawianiu dane te są poprawnie wypełnione

    Można prosić o pomoc, możliwe, że zrobiłem jakiś głupi błąd, ale nie mogę go znaleźć, chętnie zrewanżuję sie kiedy pomocą przy php, sql, html css2 itp.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #42
    artur
    Gość

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez artur
    2.) Dla każdej formy płatności dostaję komunikat:
    "Błąd : Brak autoryzacji dla danej transakcji - Rezygnacja"

    Raz magicznie udało mi się przejść przez transakcję testową, teraz nic nie działa testowałem różne warianty
    i działa, pewnie nie doczytałem, minimalna kwota zamówienia to 1zł, stąd odrzucało. Może - jeśli się da, zmienić komunikat na bardziej opisowy.

  4. #43
    artur
    Gość

    Domyślny Notice: Trying to get property of non-object in ...account.order_details.php(109)

    Cytat Wysłane przez artur
    3.) Po wejściu na szczegóły nieopłaconego zamówienia dostaję:

    Notice: Trying to get property of non-object in /home/users/sklep_garage/public_html/administrator/components/com_virtuemart/html/account.order_details.php(109) : eval()'d code on line 4

    Notice: Trying to get property of non-object in /home/users/sklep_garage/public_html/administrator/components/com_virtuemart/html/account.order_details.php(109) : eval()'d code on line 5

    Notice: Trying to get property of non-object in /home/users/sklep_garage/public_html/administrator/components/com_virtuemart/html/account.order_details.php(109) : eval()'d code on line 6

    i w formularzu HTML mam puste dane użytkownika, przy zamawianiu dane te są poprawnie wypełnione
    już mam rozwiązanie, plik

    /administrator/components/com_virtuemart/html/account.order_details.php

    linia 49:
    Kod PHP:
    $user $dbbt->record
    zamienić na:
    Kod PHP:
        $user $dbbt->record[0];
    $user->email $dbbt->f("user_email"); 

  5. #44
    Bywalec
    Dołączył
    29-03-2006
    Wpisy
    173
    Punkty
    15

    Domyślny

    Artur Ty chyba powinieneś mieć sam do siebie pretensje.. Po kilku Twoich postach o zmianie kodu w VM mogłeś się tego spodziewać ;)

  6. #45
    artur
    Gość

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Randal
    Artur Ty chyba powinieneś mieć sam do siebie pretensje.. Po kilku Twoich postach o zmianie kodu w VM mogłeś się tego spodziewać ;)
    Mam rozumieć, że insynujesz, że zmieniając kod zepsułem go na tyle, że pojawiły się błędy? Jeśli tak, to zainstaluj sobie ten soft, sprawdź to o czym pisałem, a potem pogadamy. Nie jestem niedzielnym programistą, wiem co robię, a VM daleko do ideału.

  7. #46
    Bywalec
    Dołączył
    29-03-2006
    Wpisy
    173
    Punkty
    15

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez artur
    Mam rozumieć, że insynujesz, że zmieniając kod zepsułem go na tyle, że pojawiły się błędy? Jeśli tak, to zainstaluj sobie ten soft, sprawdź to o czym pisałem, a potem pogadamy. Nie jestem niedzielnym programistą, wiem co robię, a VM daleko do ideału.
    Tak z pewnością daleko do ideału .. Ale ja używam tego softu i takich akurat błędów nie mam .. Choć mam inne .. W każdym razie chylę czoła bo to ja jestem niedzielny.

  8. #47
    artur
    Gość

    Domyślny Pogaduszki ;)

    Cytat Wysłane przez Randal
    Tak z pewnością daleko do ideału .. Ale ja używam tego softu i takich akurat błędów nie mam .. Choć mam inne .. W każdym razie chylę czoła bo to ja jestem niedzielny.
    To może to jakiś czarodziejski kod ;) za każdym razem inne błędy , bo na oficjalnym forum, też znalazłem tego buga. No nic spierać się nie ma co, za to jak coś mogę pomóc, mam też nadzieję, że do piątku uda mi się skonczyć małe wdrożenie na tym mechanizmie

  9. #48
    Bywalec
    Dołączył
    29-03-2006
    Wpisy
    173
    Punkty
    15

    Domyślny

    Na tym forum nie ma od dłuższego czasu rozwiązania problemu Nieodebranych raportów. Może coś na ten temat wiesz? No i czy U Ciebie działa poprawnie? Podaj wersję joomla itp. ja mam 1.0.10 i 1.6 Vm

  10. #49
    artur
    Gość

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Randal
    No i u mnie jest to samo :| co jest :| j! 1.0.8 VM 1.5 i moduł płatnosci 1.0.2 :/ comet.. pomocy u Ciebie tego nie ma?
    może trochę inaczej

    plik: /components/com_platnosci/checkout.PPL_notify.php

    dodaj na samej górze, np. w lini 12

    Kod PHP:
    // Set flag that this is a parent file
    define'_VALID_MOS'); 
    dajcie znać czy to pomogło.

  11. #50
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-07-2006
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zainstalowałem moduł płatności 1.0.2 na najnowszym Virtuemart wpisałem wszystkie dane z serwisu płatności (po rejestracji) ale korzystając z bramki testowej otrzymuję komunikat "Błąd : Brak autoryzacji dla danej transakcji - Rezygnacja" przy czym wartość zamówienia jest wieksza niz 1 zł (przykładowo 7000 PLN). Prosiłbym o pomoc.

Strona 5 z 18 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •