Problem z funkcjonowaniem zOOm Media Gallery
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Problem z funkcjonowaniem zOOm Media Gallery

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    23-02-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z funkcjonowaniem zOOm Media Gallery

    Instalacja komponentu i modułu pomyślna. Podczas uruchomienia modułu na stronie komunikaty:

    Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in c:\appserv\www\jos\modules\mod_zoom.php on line 46

    Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in c:\appserv\www\jos\modules\mod_zoom.php on line 47

    Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in c:\appserv\www\jos\modules\mod_zoom.php on line 48

    Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in c:\appserv\www\jos\modules\mod_zoom.php on line 49

    Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in c:\appserv\www\jos\modules\mod_zoom.php on line 50

    Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in c:\appserv\www\jos\modules\mod_zoom.php on line 51

    Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in c:\appserv\www\jos\modules\mod_zoom.php on line 52

    Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in c:\appserv\www\jos\modules\mod_zoom.php on line 53

    Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in c:\appserv\www\jos\modules\mod_zoom.php on line 54

    Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in c:\appserv\www\jos\modules\mod_zoom.php on line 81

    Co to oznacza? Nie spotkałem jeszcze takiego problemu na forum. Proszę o pomoc. Z góry dziekuję! Używam Joomla! 1.0.7 PL i nie mogę się doczekać uruchomienia mojej strony o żeglarstwie w Chorwacji. Pozdrawiam.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Jaka masz wersję php i mysql'a?
    Kłania się temat http://forum.joomla.pl/forum/announcement.php?f=6&a=2

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    23-02-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez stone
    Jaka masz wersję php i mysql'a?
    Kłania się temat http://forum.joomla.pl/forum/announcement.php?f=6&a=2
    Oczywiście. Dziękuję za wskazówki. Używam:

    The AppServ Open Project - 2.4.5 for Windows

    w tym:

    Apache Web Server Version 1.3.34
    PHP Script Language Version 4.4.1
    MySQL Database Version 5.0.16
    phpMyAdmin Database Manager Version 2.5.7-pl1

    Joomla w wersji 1.0.7 pl ściągnięta ze strony www.joomla.pl

    Niestety link do phpinfo pokazuje pustą stronę ale przy instalacji joomli modyfikowałem php.ini zgodnie z zaleceniami. Moje problemy z instalacją/działaniem komponentów nie dotyczą tylko zOOm Gallery. Jeśli to konieczne podam wszelkie informacje jakie będą potrzebne. Z góry dziękuję za wsparcie.

  5. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Masz MySQL 5 i sądze ze ten problem to brazk zgodnosci modłułu z tą wersją bazy, niestety nie umiem Ci powiedziec jak zmienic zapyatnia aby były zgodne

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    23-02-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez stone
    Masz MySQL 5 i sądze ze ten problem to brazk zgodnosci modłułu z tą wersją bazy, niestety nie umiem Ci powiedziec jak zmienic zapyatnia aby były zgodne
    OK, dziękuję, to może poradzisz jaki inny pakiet zainstalować na localhost żeby działało i jak przenieść dotychczasowy "dorobek" do nowego środowiska. Na serwerach płatnych rozumiem, że w większości funkcjonuje starsza wersja MySql-a... Pozdrowienia.

  7. #6
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Ja osobiście uzywam easyphp, duzo osób uzywa krasnala. Były jeszcze tez jakies inne wspominane na froum, ale to musiałbys poszukać

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-03-2006
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witaj!
    Postawiłem Joomla na localhoscie i jest ok. Do testów użyłem krasnala wersje 2,7 z www.krasnal.tk .

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •