Różne templatki
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Różne templatki

  1. #1

    Domyślny Różne templatki

    To jeszcze takie pytanie Czy można w joomli zrobić tak, żeby pierwsza strona była jedynie wejściową, bez menu itp tylko np zdjęcie podlinkowane - wprowadzające do dalszej części? A następne strony juz normalne z menu itp? Jeśli tak to jak to zrobić?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Najczesciej serwery jako pierwszy z danego katalogu zaczytuja plik index.html - zrob wiec sobie jakas startowke, zapisz jako index.html a z niej dopiero zrob linka do calej Joomli rozpoczynajacej sie plikiem index.php

  4. #3

    Domyślny

    No faktycznie, że tez nie pomyślałam o tym od razu, przecież to takie proste jezd. Dzięki ogromne

  5. #4

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    02-07-2007
    Skąd
    z domu.
    Wpisy
    177
    Punkty
    19

    Domyślny

    Dobre ;)
    Well I guess it would be nice if I could touch your body I know not everybody has gotta body like me...

    www.myspace.com/nood135

  7. #6

    Domyślny

    No i nie działa Musze zrobić tak - pierwsza strona ma byc tylko zdjecie i flagi jezykow kierujace do dtron jezykowych, a pozniej ma juz byc normalna tempatka joomli - jak to zrobić? Ewentualnie gdzie mam wstawić plik index.html żby odczytywał go jako pierwszy? POMOCY!!!

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    02-07-2007
    Skąd
    z domu.
    Wpisy
    177
    Punkty
    19

    Domyślny

    mozesz sobie to zrobić poprostu w html.... i ustawic poprostu plik... i wybrac jako ten startowy czyku bleble.pl/index.html

    wstaw go w głównym folderze joomla
    Ostanio edytowane przez noodles : 06-07-2007 16:59
    Well I guess it would be nice if I could touch your body I know not everybody has gotta body like me...

    www.myspace.com/nood135

  9. #8

    Domyślny

    Już wiem Dzięki

  10. #9
    Bywalec
    Dołączył
    02-07-2007
    Skąd
    z domu.
    Wpisy
    177
    Punkty
    19

    Domyślny

    Spoko, nie ma sprawy... niech ktos lepiej rozwikła mój problem !

    http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=10557

    Well I guess it would be nice if I could touch your body I know not everybody has gotta body like me...

    www.myspace.com/nood135

  11. #10

    Domyślny

    To ja mam jeszcze jeden problem z moja witryną
    Mianowicie... jak teraz wchodze na www.dagidog.com.pl to pokazuje się piękna strona wejściowa ( ),ale jak klikam na wejście (albo obrazek główny albo flage polską) to owszem przekieruje mnie na index.php ale natychmiast otwiera się megaclick (nie ma takiej witryny) co z tym zrobić???

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •