Joomla + menu w MM Flash
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Joomla + menu w MM Flash

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    07-06-2007
    Wpisy
    24
    Punkty
    5

    Joomla + menu w MM Flash

    Witam. Co myślicie o tym aby zrobić menu we flashu dla jooomli ? doskonale znam juz ilosc zakladek do menu na swoją www i wiem ze nie beda sie one zmieniac, a nawet jeśli to sama moge szybko dorobić dodatkowy button.
    Jednak nie wiem czy jest to technicznie możliwe. czy trzeba doinstalowac jakies rozszerzenie aby takie menu działało prawidłowo. wiem ze niektorzy moga powiedziec ze po co mi menu we flash dla joomli zebym nie robila strony w cms itd itp. ale mam okolo 250 zabawek do opisania i nie chcialo by mi sie tego robic we flashu ani nawet 250 podstron xhtml itd. a menu ciagle niezmiennie to samo podejrzewam będzie. w zwiazku z tym uwazam to za dobry pomysł.

    a Wy ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    07-06-2007
    Wpisy
    24
    Punkty
    5
    nikt nic o tym nie myśli ?

  4. #3
    Wyjadacz magdaa awatar
    Dołączył
    05-10-2006
    Skąd
    Włocławek
    Wpisy
    768
    Punkty
    163

    Domyślny

    szerze mówiąc nie wiem, jaki ma związek ilość zabawek do opisania, z menu ... dlaczego to ma być w stałych pozycjach (a w razie potrzeby dorobienie butona) ale to nie ważne - dzisiaj myślenie mnie boli ;) tak jest to technicznie do wykonania - możesz w dodatkach poszperać i poszukać gotowego modułu, który robi flash menu - a jeśli masz już coś swojego zaprojektowanego - to należy zapytać się fachowców od templatek. Dlatego temat przenoszę do szablonów graficznych. Możesz również poszperać w darmowych templatakach, są takie co posiadają wbudowane flash menu i podejrzeć kod takiej templatki...
    1. Zanim zadasz pytanie - poszukaj na forum - być może ktoś już miał taki problem i go rozwiązał.
    2. Jeśli nie - sprawdź, czy odpowiedź nie znajduje się na Joomla!Wiki

    Polskie Centrum Joomla!
    pozdrawiam - Magda

    Shine On You Crazy Diamond ...

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •