serwer pod joomlę - problemy {polecane hostingi; własny serwer}
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: serwer pod joomlę - problemy {polecane hostingi; własny serwer}

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    18-03-2006
    Wpisy
    126
    Punkty
    10

    serwer pod joomlę - problemy {polecane hostingi; własny serwer}

    Witam jeszcze raz. Otóż jestem załamany (psychicznie ) tym, na ilu serwerach napotkałem różne problemy z przeniesieniem joomli. Czy możecie podać, z jakich usług (w miarę tanich) korzystacie, na których joomla śmiga bez problemu?
    Coraz bardziej poważnie zastanawiam się nad własnym serwerem, bo pady u innych wywołują u mnie nerwicę . Czy ktoś z was miał/ma własny serwer - chodzi mi głównie, ile mnie to minimum będzie kosztowało, jak wyglądają sprawy łącz z serwerem oraz czy mogę sobie na to pozwolić, biorąc pod uwagę, że średnio 8-11 godzin nie ma mnie w domu (czy naprawdę przy serwerze trzeba ciągle "grzebać").
    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Dobre rady od nieznajomych? Pomyśl, odpowiedzieć Ci może każdy, także Misiu z firmy UL, która wczoraj uruchomiła najlepsze w swiecie usługi hostingowe.

    Poza wszystkim, widziałeś tani i dobry samochód? Tanią i dobrą pralkę? Tanią i dobrą lodówkę?
    Licz się z tym, że choć cena nie świadczy jeszcze o jakości usług, to masz jak w banku, że za psie pieniądze rewelacyjnej usługi nie znajdziesz.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Nie trzeba ciągle grzebać, zależy kto co jak skonfiguruje, są serwery z usługami, które są bardzo stabilne, ale nie sądzę by nie dało się grzebać jeśli się ma spore grono użytkowników oraz dużo usług udostępnionych, bo trzeba wszystko aktualizować, płacić za licencję i tak dalej.

    Tak, czy siak masz mnóstwo alternatyw, nic tylko testować, są dobre polskie fimry hostingowe, ale są także zagraniczne firmy, które za friko dają tyle, co niejeden polski usługodawca za "grosze". Jak chcesz, przejrzyj sobie tę listę: http://vj.e.pl/arts/lista_darmowych_...ranicznych.php

    A jak nie, to kup coś co sporo osób poleca, to najlepszy wymiernik tego, czy coś jest dobre, czy też nie.
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •