[problem] po instalacji joomlaPE bład: Nie można wyświetlić strony XML
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: [problem] po instalacji joomlaPE bład: Nie można wyświetlić strony XML

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    07-02-2007
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny [problem] po instalacji joomlaPE bład: Nie można wyświetlić strony XML

    Po zainstalowaniu pojawia mi sie taki blad nie wiem o co chodzi? czy komu sie juz kiedys cos takiego pojawilo?
    Przy instalacji pojawia sie problem: Katalog tymczasowy Nieokreślony, zapisywanie niemożliwe
    Jak moge określić taki katalog
    Serdecznie proszę o pomoc.
    Komnikat błędu:
    Nie można wyświetlić strony XML
    Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów XSL. Popraw błąd, a następnie kliknij przycisk Odśwież lub spróbuj ponownie później. Dozwolony jest tylko jeden element najwyższego poziomu w dokumencie XML. Błąd podczas przetwarzania zasobu 'http://www.pomo...
    <b>Notice</b>: A non well formed numeric value encountered in <b>/home/qark/public_html/pomocbankowa/inst...
    Ostanio edytowane przez qark : 09-06-2007 19:20

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    utwórz w katalogu głównym swojego serwisu katalog tmp i nadaj mu prawa 777, jeżeli to nie pomoże pozostaje kontakt z adminem serwera

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    07-02-2007
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    Probowalem to zrobic jeszcze przed napisaniem posta ale nie pomoglo, skontaktowałem się z adminem aby mi pomógł.

    Podczas instalacji tylko ten katalog tymczasowy ma jakieś błędy przy sprawdzaniu, czy to on odpowiada za błąd ("źle uformowanej warości numerycznej?":

    Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów XSL. Popraw błąd, a następnie kliknij przycisk Odśwież lub spróbuj ponownie później. Dozwolony jest tylko jeden element najwyższego poziomu w dokumencie XML. Błąd podczas przetwarzania zasobu 'http://www.pomo...
    <b>Notice</b>: A non well formed numeric value encountered in <b>/home/qark/public_html/pomocbankowa/inst...

  5. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    hmm, szczerze to nie pamiętam takie błędu, ale może to być i wina problemó z katalogiem tymczasowym, tym badziej że pokazuje się to przy instalacji

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    07-02-2007
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak to ten katalog był przyczyną błędu, instalacja joomlePE z phpbb przemo się powiodła http://www.pomocbankowa.pl użytkownicy są automatycznie synchronizowani jednak pojawia się błąd w "ostatnio na forum"
    Proszę o pomoc
    setQuery($query); $rows = $database->loadObjectList(); //check if there is result if(count($rows) > 0){ for($i=0,$n=count($rows);$i<$n;$i++){ $row = &$rows[$i]; $topic_title = $row->topic_title; if(strlen($topic_title) > $titlelenght){ $topic_title = substr($topic_title, 0, ($titlelenght - 2)) . "..."; } $topic_id = $row->topic_id; echo '+ '; echo ''.$topic_title.""; if($display_time == 1){ if(!empty($title_time_separator)){ echo " " . $title_time_separator; } echo " " . strftime($time_format, $row->topic_time); } if($display_user == 1){ if(!empty($time_user_separator)){ echo " " . $time_user_separator; } echo ' '.$row->topic_poster.""; } echo "
    \n"; } } else { echo '+ No topics found
    '; } ?>

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    07-02-2007
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    Huyra odnalazłem przyczynę, jest nią błąd w skrycie brakuje :
    php w <?....
    Na górze jest <?php ale kolejny skrypt zaczyna się od <? i tu wystarczy dopisać php
    te info znalazłem na forum, szkoda ze nikt jeszcze nie poprawił skryptu... Pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •