Problem z wyświetlaniem daty
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Problem z wyświetlaniem daty

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-08-2006
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z wyświetlaniem daty

    Przygotowałem stronę www.pwsz.wloclawek.pl oczywiście na Joomla! i teraz mam problem. Otóż w wersji polskiej jest wszystko OK i data jest wyświetlana poprawienie bo liczbowo np.12.02.2007., a jak przełączę na wersję anglojęzyczną to wyświetla po polsku poniedzia³ek, 12 luty 2007, nie dość że po polsku to jeszcze w taki sposób. Uwaga! To nie jest Joom!Fish. To oddzielna Joomla, ponieważ inne menu. Oczywiście jakbym zainstalował wersję anglojęzyczną było by pewnie wszystko OK, ale zmuszony byłem zainstalować wersję polską Joomla! i przerobić na anglojęzyczną. Teraz tylko mogę zmienić to w kodzie żeby w wersji anglojęzycznej wyświetlało datę w taki sposób 12.02.2007. Prosze teraz o pomoc, jak to znaleźć w kodzie źródłowym i jak to poprawić.

    Bardzo prosze o pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A ta data to to która data, bo jest ich co najmniej kilka.
    To jedno.
    A drugie, nawet poniedziałek się powinien dobrze wyświetlać.
    Format daty ustalany jest w pliku polish.php oraz w parametrach pozycji menu.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-08-2006
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny

    Na stronie którą podałem jest tylko jedna data na samym dole strony po zmianie na wersję angialską jest inny format i to chcę zmienić. A plik językowy musiałem niestety zrobić english jeżeli to strona anglojęzyczna. Format daty chcę na obu stronach liczowy typu 12.02.2007 i stąd pytanie gdzie i co mogę poprawić w wersji anglojęzycznej. Bo ja szukałem już szczerze mówiąc w english.php i nic nie znalazłem.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •