toolbar w administracji znikną!
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: toolbar w administracji znikną!

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    26-01-2009
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny toolbar w administracji znikną!

    mam taki problem, grzebałem trochę w modułach administratora i przestawiłem kolejność lub kolejność modułu Toolbar po czym znikną z pola widzenia. Nie mogę teraz przestawić z powrotem gdyż nie mogę zapisać zmian tym toolbarem i jest klops. co mam zrobić ?reinstalacja joomli, backup z przed 2 tygodni z serwera? zainstalowanie tego modułu jeszcze raz? Proszę o pomoc

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    25-01-2009
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    mozesz zmienic ustawienia modulu z poziomu bazy danych, jesli nie masz dostepu z poziomu administratora modulow

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    26-01-2009
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam, dzięki za pomoc, ale czy mogę prosić o bardziej dokładną odpowiedź. plik modułu toolabar nic w sobie nie ma ciekawego do ustawiania, a z tą bazą danych to nie wiem o co kaman.

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    25-01-2009
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    najpierw napisz dokladnie co z nim namieszales, bedzie mi latwiej powiedziec jak to cofnac

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    26-01-2009
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    prawdopodobnie zmieniłem kolejność wyświetlania oraz pozycję na submenu z pozycji toolbar modułu toolbar w zakładce administrator w modułach. Nie widzę teraz ikonek Zapisz Zastosuj i zamknij bez tego nic nie można zrobić. Na domiar złego potem zacząłem pokoleji wyłączać inne moduły z nadzieją że toolbar gdzieś wskoczy na widok, niestety wyłączyłem moduł który wyświetlał opcje Witryna Administrator w modułach, teraz to już nie mogę wogóle przejść na administrator żeby zobaczyć listę modułów administratora nie mówiąc już o zmianie. Pozdrawiam

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    25-01-2009
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    to troche namieszales

    najszybciej bedzie, jak przez phpmyadmina wejdziesz do bazy danych joomli i w tablei:jos_modules
    odnajdziesz modul Toolbar i zmienisz mu pozycje na toolbar
    i modul Quick Icons na icons

    mozesz rowniez mu zmienci suatwienie wyswietlania - published daj na 1 jesli masz 0

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    26-01-2009
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    królu złoty, działa, jeszcze muszę resztę przywrócić. Pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •