tekst przeklejony ze strony www.joomla-video.pl


"Witam wszystkich użytkowników, przyszłych użytkowników i administratorów stron stworzonych dzięki Joomla! Wszyscy mamy swoje strony www, Wszyscy chcemy aby były jak najlepsze pod każdym wglądem, graficznym, przyjaznym dla użytkownika jak i również administratora. Jest mnóstwo komponentów i chyba można nawet pokusić się o stwierdzenie że jest ich tysiące. Tysiące komponentów, modułów i dodatków, wliczając również templatki. Lecz nie Wszyscy wiem jak sobie z nimi poradzić. Dlatego właśnie stworzyłem dla Nas tą stronę. Chciałbym abyście właśnie Wy dodawali filmy z problemami i również rozwiązaniem ich. Na forum można wyszukać wszystko, lecz nie którzy mimo wszystko wola 'widzieć' rozwiązanie. Na tyle ile mogę będę starał się pomagać, lecz sam nie wszystko wiem i umiem... Joomle stworzyli użytkownicy dla użytkowników, Razem możemy wiele, uzupełniajmy się wzajemnie, ponieważ 'Wszyscy chcą wiedzieć, a niewielu chce się uczyć...'"

Chciałbym abyśmy Wszyscy razem tworzyli ta strone. Razem dodawali filmy. Razm rozwiązywali problemy. Wszelkie uwagi mile widzane.

Pozdrawiam Wszystkich KamyK